Urządzanie małych łazienek to aranżacyjna łamigłówka. Chcąc zainspirować właścicieli niewielkich wnętrz, marka Deante wzięła pod lupę różne typy pomieszczeń. We współpracy z projektantkami powstały propozycje dedykowane singlom, rodzinom i seniorom, o powierzchni 3, 5 i 7 m kw. 

5 mkw. senior_Magdalena Nowak

W Polsce królują małe łazienki, będące nieodłącznym elementem mieszkań w blokach z wielkiej płyty. Zaprojektowanie tego typu pomieszczeń jest zazwyczaj bardzo problematyczne. Deante postanowiło potraktować małe łazienki jako wyzwanie, a nie przykrą konieczność, z którą zmagają się przysłowiowi Kowalscy.

„Połączyliśmy nasze 25-letnie doświadczenie w branży łazienkowej z potrzebami płynącymi z rynku. Tak powstał projekt Małe łazienki, który zrealizowaliśmy przy współpracy z trzema architektkami wnętrz. Stanowi on skarbnicę wiedzy, przydatną dla każdego, kto chciałby urządzić małe pomieszczenie w funkcjonalny i oryginalny sposób. Pokazujemy rozwiązania, zawierające konkretne wskazówki, pomocne m.in. podczas doboru produktów” – wyjaśnia Anna Kowalska, z-ca dyr. handlowego ds. marketingu w firmie Deante.

Katalog on-line 

3 mkw. rodzina_Magdalena NowakW ramach „Małych łazienek” powstał praktyczny katalog on-line, zawierający materiały poradnikowe oraz wizualizacje. Czytelnicy dowiedzą się z niego, jak przygotować się do remontu, jak rozmieścić poszczególne sprzęty, schowki i oświetlenie, a także co zrobić, aby łazienka nabrała indywidualnego charakteru. Głównym elementem katalogu jest dziewięć wizualizacji łazienek dla singli, rodzin i seniorów, każda w kombinacji 3, 5 i 7 mkw. Pomieszczenia zostały zaprojektowane przez doświadczone architektki wnętrz: Joannę Sokołowską, Magdalenę Nowak i Danutę Fąk, które dostosowały najnowsze trendy do polskich realiów. Dodatkowo katalog zawiera rzuty pomieszczeń oraz szczegółowe kosztorysy z orientacyjnymi cenami wykorzystanych produktów.

Aplikacja 

Ważnym udogodnieniem jest aplikacja, dzięki której można sprawdzić, jak produkty Deante prezentują się w łazienkach, przygotowanych przez projektantki. Użytkownicy mogą podmieniać baterie umywalkowe, natryski, deszczownie, zestawy podtynkowe i panele, wybierając je z dostępnej listy. Aplikacja pokazuje, które produkty do siebie pasują i jak wyglądają na tle różnych kolekcji płytek.

Wszystkie informacje na temat projektu, wraz z aplikacją oraz katalogiem do pobrania, są dostępne na stronie: www.deante.pl/male-lazienki.

3 komentarze
  1. Dobry pomysł na rodzinną łazienkę – będzie inspiracją dla mnie przy urządzaniu mojej niedużej łazienki w mieszkanku Przy Woronicza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.