PayCode to nowatorski i bardzo wygodny sposób odraczania płatności za zabiegi medyczne i stomatologiczne. Umożliwia sfinansowanie leczenia bez konieczności przedkładania zaświadczeń o zarobkach i formalności.

paycode

Aby lekarz błyskawicznie otrzymał zapłatę za wykonany zabieg do kwoty 5000 zł, wystarczy smartfon i zatwierdzenie płatności kodem z SMS-a. Następnie, jeśli pacjent zwróci udostępnioną przez system sumę w całości w ciągu 30 dni, nie zapłaci za usługę ani grosza.

Pobierzesz bezpłatnie PayCode i zastąp nim gotówkę lub kartę

PayCode umożliwia odraczanie płatności między innymi za usługi medyczne i stomatologiczne w sieci kilku tysięcy gabinetów w całej Polsce. Zabieg przeprowadzany jest w umówionym terminie, ale pacjent, mając swój PayCode, mógł dokonać płatności później. Powody, dla których pacjent nie może od razu zapłacić, są różne: być może czeka, aż na konto wpłynie mu wynagrodzenie, chce w pierwszej kolejności wykonać inną płatność, a może pieniądze są zablokowane na lokacie i zostaną uwolnione kilka dni po zabiegu.

Niejednokrotnie zdarza się, że koszt zabiegu został wstępnie wyceniony na przykład na tysiąc złotych, ale w trakcie jego przeprowadzania okazuje się, że trzeba przeprowadzić dodatkowe czynności, co podwaja cenę. Nie każdy jest przygotowany na niespodziewane wydatki, a PayCode pomaga uniknąć trudnych sytuacji, gdy na koniec wizyty lekarz wystawia rachunek.

Pacjent nie musi tłumaczyć powodów, dla których chce odroczyć płatność, nie musi też składać wniosku, zaświadczenia o dochodach, czekać na rozstrzygnięcie. Cały proces przebiega szybko i bez niespodzianek, bo weryfikacja zdolności do odroczenia płatności odbyła się wcześniej, online, podczas pobierania PayCode.

Jak to działa? Pacjent wypełnia formularz na stronie paycode.pl. SMS-em otrzymuje indywidualny unikalny kod (PayCode), który umożliwia zakup usług do kwoty 5000 zł. Może go wykorzystać w gabinecie, który ma w swojej ofercie PayCode. W gabinecie, już w czasie wizyty, klient wybiera sposób spłaty, zatwierdza na telefonie – i transakcja jest zakończona. Na konto kliniki błyskawicznie wpływają pieniądze, a pacjent spłaca pożyczkę w ustalonym terminie.

Samo pobranie kodu jest bezpłatne, do niczego nie zobowiązuje i nie jest równoznaczne ze skorzystaniem z odroczenia płatności. Jeśli pacjent go nie wykorzysta – bo zmieni zdanie co do zabiegu albo ureguluje rachunek w inny sposób – nie będzie płacił żadnej kary czy odsetek.

To rozwiązanie korzystne dla wszystkich: pacjent może poddać się zabiegowi, nawet jeśli w danym momencie nie ma odpowiedniej ilości pieniędzy, a gabinet lekarski, stomatologiczny czy klinika specjalizująca się w zabiegach medycyny estetycznej nie traci pacjenta.

paycode

Skorzystaj w dowolnie wybranej placówce

Usługę PayCode można zrealizować w jednym z kilku tysięcy gabinetów lekarskich i stomatologicznych na terenie całego kraju. Współpracują z nami lekarze nie tylko z dużych miast, ale i mniejszych ośrodków. Wyszukiwarkę współpracujących gabinetów można znaleźć na stronie paycode.pl. Umożliwia ona filtrowanie z uwzględnieniem rodzaju zabiegu, województwa albo konkretnej miejscowości.

Gabinety i kliniki, które umożliwiają odroczenie płatności, często reklamują to poprzez umieszczenie loga PayCode lub naklejki z QR kodem, który po zeskanowaniu kieruje do miejsca, gdzie PayCode można łatwo pobrać na swój smartfon Nieustannie nawiązujemy współpracę z kolejnymi przychodniami i gabinetami lekarskimi – i nie tylko!

Za pomocą PayCode można też opłacić leczenie weterynaryjne. Miłośników zwierząt nie trzeba przekonywać, że dbanie o zdrowie psa czy kota jest tak samo ważne, jak dbanie o własne zdrowie.

PayCode – czyli spłać należność w 30 dni lub rozłóż na wygodne raty

Usługa PayCode może być całkowicie bezpłatna, pod warunkiem, że pacjent spłaci ją w terminie 30 dni od dnia wykorzystania kodu na opłacenie zabiegu. Jeśli nie jest w stanie tego zrobić, może dokonać spłaty w ratach. RRSO wynosi 62,4%, to znaczy, że każda rata będzie powiększona zaledwie o 3,25% opłaty. Jeśli więc pacjent opłacił zabieg wart 2000 zł i chce rozbić zwrot na cztery raty, za każdym razem zapłaci po 565 zł. Spłaty można dokonać w 4, 8 lub 12 ratach.

Na stronie paycode.pl znajduje się kalkulator, na którym można obliczyć wysokość prowizji, jaka zostanie naliczona w zależności od wysokości pożyczonej kwoty i liczby rat. Przy wykorzystaniu kodu na maksymalną wysokość, czyli 5000 zł, w przypadku rozbicia zwrotu na 4 raty pacjent odda w sumie 5650 zł, przy 8 ratach będzie to 6000 zł, a uwzględnienie maksymalnej liczby rat skutkuje zwrotem 6249.96 zł. To mniej niż gdyby zabieg miał być sfinansowany za pomocą pożyczki.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.