Czas siedzenia w domu wykorzystujemy na lektury, odpoczynek, rozmowy z domownikami oraz na to, by pochwalić się, jakie mamy ładne skarpetki po domu.

Tekst: Joanna Zaguła

Mamy do czynienia z jedyną taką sytuacją! Możemy chodzić do pracy bez butów. Oczywiście jeśli należymy do osób, które pracują obecnie z domu. Jednak każdy z nas spędza ostatnio więcej czasu w domowych pieleszach, dając ulgę naszych spracowanym na co dzień stopom. Teraz częściej są wolne i nieobute. A to okazja, żeby zaprezentować domownikom ładne skarpetki po domu. I sobie poprawić humor taką domową elegancją. Mamy dla was kilka typów na czas epidemii.

Skarpetki Spox Sox

Spox Sox to sklep, w którym znajdziecie ogromny wybór motywów z autorskich projektów. Górskie, łąkowe, szkolne, a teraz także wiosenne, by poczuć ciepły klimat, siedząc w domu. Markę założyło trzech przyjaciół i do dziś szyją kolorowe skarpety wyłącznie w Polsce i z najlepszej przędzy.

Skarpetki Dedoles

Dedoles to firma, która dba o los planety, uczciwie wynagradza pracowników i troszczy się o lokalną społeczność. Z każdego zakupu przeznaczają środki na sadzenie drzew, a teraz także pozwalają zaokrąglić jego kwotę, by wesprzeć walkę z koronawirusem. My proponujemy wam model ze szczęśliwym czarnym kotem.

Wolne skarpetki

Wolne skarpetki to marka z misją. Misją jest wywoływanie uśmiechu na twarzy. Ich niebanalne wzory – pandy, pieski, serca, całusy, ananasy – są kolorowe i wesołe, a same skarpetki posłużą długo, dzięki świetnej jakości włókien i wykonania.

Skarpetki od Warsaw Saints

Warsaw Saints to warszawski brand znany ze świetnej jakości ubrań bazowych. Kupicie u nich także skarpetki na gorsze poniedziałki, na dzień, w którym nienawidzicie ludzi albo takie, które same przypomną, by szybko zrzucić je, zanim wylądujecie z kimś w łóżku.

Skarpetki Mama’s Feet

Mama’s Feet to zaś miejsce, w którym kupicie skarpetki dla siebie i swoich dzieciaków. Urocze, kolorowe albo takie z falbanką, tak zwane hiszpanki. Delikatne szwy są idealne dla miękkich stópek dziecięcych, ale i dla zmęczonych stóp mamy. 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.