Lato dobiegło końca… Studenci powoli zbierają siły na kolejny semestr, dzieci wróciły do szkolnych ławek, a pracownicy biurowi powoli rezygnują z home office i udają się do firm. Jak połączyć dobry wygląd z najnowszymi trendami? Stylistka fryzur Magda Legierska testuje obrotową lokówko-suszarkę Curl & Straight Confidence Remington i zdradza sekrety świetnej fryzury.

sekrety świetnej fryzury

 

Obrotowa lokówko-suszarka Curl & Straight Confidence to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu nie tylko wysuszysz włosy, ale także je wymodelujesz, wyprostujesz lub stworzysz obłędne loki lub fale. Jak to możliwe, że jedno urządzenie łączy w sobie tyle funkcji? Marka Remington z myślą o różnorodnych potrzebach swoich klientów, stworzyła szereg nakładek zaprojektowanych tak, by jedno urządzenie pozwalało zarówno na kręcenie, jak i prostowanie włosów w łatwy sposób podczas suszenia.

Jedna suszarka, cztery nakładki – Magda Legierska zdradza sekrety świetnej fryzury i tłumaczy, jak stworzyć profesjonalny look na każdą okoliczność.

Nakładka nr. 1 to koncentrator do suszenia włosów. Dzięki niemu przygotujesz je do stylizacji.

Nakładka nr. 2 to obrotowa szczotka o średnicy 40 mm. Za jej pomocą wymodelujesz włosy i nadasz kształt i objętość twojej fryzurze.

Nakładka nr. 3 to szczotka z twardym włosiem. Dzięki niej włosy będą gładkie bez użycia prostownicy.

Nakładka nr. 4 to lokówka. Bujne loki, delikatne fale? Sama decydujesz!

sekrety świetnej fryzury

 

Uniwersalne rozwiązanie, które pomoże ci osiągnąć doskonały efekt. Bujne loki, gładkie, proste włosy, a może surferskie fale – wspomnienie rajskich wakacji à la salty hair? Dzięki Curl & Straight Confidence każda wymarzona fryzura jest na wyciągnięcie ręki. Z nowością od marki Remington wizyta u stylisty fryzur przestała być koniecznością, a efekt w postaci świetnej fryzury uzyskamy łatwo i szybko również w domowym zaciszu.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Yziu8EaRFYI&feature=youtu.be

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.