Robot sprzątający Xiaomi Lydsto R1 zaskakuje funkcjonalnością i nowinkami technologicznymi, zostawiając wiele odkurzaczy daleko w tyle.

robot Xiaomi

 

Nowoczesne podzespoły, wysokiej klasy materiały, sztuczna inteligencja i topowa wydajność – to wszystko znajdziemy w najnowszym robocie sprzątającym od Xiaomi. Model Lydsto R1 posiada wszystko, co powinien mieć odkurzacz autonomiczny. Niezależnie od tego, na jak dużej przestrzeni planujemy z niego korzystać, z uzyskanych efektów będziemy zadowoleni. A dzięki atrakcyjnej ofercie w serwisie AliExpress, możemy go teraz kupić w niższej cenie.

Dokładne wyliczenia

Zaawansowane algorytmy nawigacji i pozycjonowania sprawiają, że Xiaomi Lydsto R1 błyskawicznie przetwarza informacje z czujników i tworzy precyzyjną mapę pomieszczeń, nawet w wielopoziomowych domach i mieszkaniach. Zakres czyszczenia i jego intensywność możemy dowolnie konfigurować w aplikacji. Robot Lydsto R1 skanuje otoczenie 6 razy na sekundę w 360 stopniach na maksymalną odległość 8 metrów – bez problemu radzi sobie z napotkanymi przeszkodami, bezpiecznie je omijając. Posiada również inteligentne zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości 8 cm i wyższej, więc możemy być pewni, że nie spadnie ze schodów.

Automatyczne oczyszczanie

Xiaomi Lydsto R1 jest wyposażony w inteligentną stację dokująco-ładującą. Kiedy w trakcie odkurzania zbiornik na nieczystości zostanie zapełniony, odkurzacz automatycznie oczyści go w stacji. Proces oczyszczania robota odbywa się przy zachowaniu pełnej szczelności – kurz i inne drobinki nie przedostają się na zewnątrz. Lydsto R1 może samodzielnie dbać o porządek nawet przez kilka tygodni. Po kilkudziesięciu dniach musimy jedynie wymienić w stacji 3-litrowy worek na śmieci.

Rozpoznanie podłoża

Robot Lydsto R1 podczas jednego cyklu może sprzątać zarówno na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na zabrudzenia ma pojemność 200 ml, a pojemnik na wodę – 250 ml. Mopowanie może odbywać się w zakresie 3 poziomów intensywności. Silniejszy stopień wybierzemy do terakoty w łazience, a słabszy np. do paneli w salonie. Co ciekawe, Lydsto R1 potrafi rozpoznać powierzchnię, po jakiej się porusza – kiedy w trakcie sprzątania wjedzie na dywan, automatycznie przerwie czyszczenie na mokro i wróci do tej funkcji, kiedy znów znajdzie się na podłodze.

Kultura pracy

Nowy robot od Xiaomi wyposażony jest w wydajny, inteligentny silnik bezszczotkowy, osiągający prędkość 17 000 obr/minutę. Do wyboru są 4 poziomy mocy czyszczenia, więc z łatwością poradzimy sobie z różnymi zabrudzeniami. Drobny kurz, okruchy, włosy czy też sierść zwierząt zostaną przez odkurzacz wyciągnięte nawet z najgłębszych szczelin. Maksymalna moc ssania wynosi 2700 Pa, ale nawet w takim trybie odkurzacz pracuje bardzo cicho i nie będzie nam przeszkadzał podczas wypoczynku.

Ładowanie na żądanie

Zaletą odkurzacza Xiaomi Lydsto R1 jest także inteligentny system ładowania akumulatora o pojemności 5200 mAh. Robot jest w stanie rozpoznać, że aktualny poziom baterii nie jest wystarczający, by wykonać cykl odkurzania do końca. Wraca wówczas do stacji i ładuje baterię do optymalnego poziomu, a następnie kontynuuje przerwaną pracę. Na co dzień nie musimy więc ani doglądać procesu sprzątania, ani martwić się o stan baterii.

Zobacz ofertę promocyjną na odkurzacz Xiaomi Lydsto R1 w serwisie AliExpress.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.