Powietrze w Polsce jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych w Europie, a ostatnie mroźne dni dobitnie nam o tym przypomniały. Warszawa, Wrocław i Kraków na smogowej mapie Polski miały alarmowy kolor purpurowy. Co więcej smog wnikał również do mieszkań przez uchylone okna. Na szczęście z pomocą przychodzi oczyszczacz powietrza.

 

Oczyszczacz powietrza Hoover 4w1 H-PURIFIER 700 sprawdzi się, jeśli lubisz urządzenia wielofunkcyjne. Oczyszczacza i nawilża powietrze, ale ma też czujnik czadu i funkcję aromaterapii. Wyposażony w wieloczujnikowy system monitorowania chroni przed smogiem, alergiami oraz ostrzega przed tlenkiem węgla. Czujnik zanieczyszczeń co sekundę sprawdza ilość zawieszonego w powietrzu pyłu, a czujnik gazu co 20 sekund monitoruje stężenie lotnych związków chemicznych. Hoover 4w1 H-PURIFIER 700 wyposażony został w czujnik CO, który monitoruje obecność tlenku węgla w powietrzu i uruchamia sygnał dźwiękowy, jeśli jego poziom zostanie przekroczony.

System filtracji w oczyszczaczu

Dzięki 3-warstwowemu systemowi filtracji urządzenie zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 mikrometra. Pierwsza warstwa przechwytuje największe cząstki, takie jak sierść i kurz. Następnie filtr HEPA H13 usuwa alergeny, roztocza, zarodniki pleśni, bakterie oraz pyły. Trzecia warstwa w postaci filtra z aktywnym węglem absorbuje zanieczyszczenia gazowe (VOC, NO2), dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy

System nawiewu 360° sprawia, że oczyszczone i przefiltrowane powietrze dociera do każdego zakamarka domu. Już po 10 minutach można się cieszyć czystym i świeżym powietrzem w pomieszczeniu o powierzchni do 22 m2.

Dodatkowe funkcje

Oczyszczacz Hoover 4w1 H-PURIFIER 700 ma szereg dodatkowych funkcji. Nie tylko usuwa zanieczyszczenia, ale także zapewnia odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu (trzy domyślne poziomy 40%, 55% i 70%), co jest szczególnie istotne w okresie grzewczym, gdyż suche powietrze może podrażniać śluzówkę i utrudniać oddychanie. Dodatkowo oczyszczacz ma funkcję aromaterapii Wbudowany dyfuzor uwalnia kojące zapachy olejków eterycznych lub naturalną mieszankę opartą na prebiotykach, która hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów.

Dzięki interfejsowi możemy w łatwy sposób regulować jasność podświetlenia, wybierając jedną z trzech opcji, sprawdzić aktualną jakość powietrza w domu oraz ustawić dowolny tryb pracy urządzenia. Urządzenie wyposażone jest w funkcję zabezpieczenia przed dziećmi, która po aktywowaniu blokuje wszystkie przyciski na panelu.

Zdalne zarządzanie i kontrola

Urządzenie można połączyć z aplikacją mobilną hOn i zarządzać oczyszczaczem nawet z dala od domu. Hoover 4w1 na bieżąco przesyła informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu do aplikacji hOn, dzięki czemu w szybki sposób możemy sprawdzić aktualną jakość powietrza na wyświetlaczu. Różne kolory pierścienia LED Ring w aplikacji informują o jakości powietrza w czasie rzeczywistym. Zielony kolor oznacza doskonałą jakość powietrza, żółty – zadowalającą, pomarańczowy – słabą, a czerwony – bardzo złą. Co ważne, w przypadku wykrycia tlenku węgla aplikacja od razu wysyła alert na twój telefon.

Oczyszczacz Hoover 4w1 H-PURIFIER 700 ma rekomendację British Allergy Foundation jako unikalne rozwiązanie przeciwko sezonowym alergiom i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniom.

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.