Dmuchane jednorożce, kolorowe ręczniki i klapki we flamingi. Baseniki dla dzieci i szlafroki dla psów. Plażowa moda to coś, bez czego można się obyć, ale  jakże miło jest jednak zadać szyku nad wodą!

Tekst: Joanna Zaguła

Pomarańczowe bikini i dmuchany jednorożec, Primark UK

Wydaje się wam, że na plażowa moda to ręcznik i strój kąpielowy? Cóż, właściwie to prawda. Ale jest tyle pięknych rzeczy, które można ze sobą zabrać nad wodę – czy to na plażę, czy na basen. Niektóre sprawią, że będzie wam wygodniej, inne, że będzie wam przyjemniej, a inne są po prostu super. Trudno przecież znaleźć lepszą zabawę niż pływanie na dmuchanym flamingu.

Dmuchana piłka-globus, Rex London

Zaczynamy więc od plażowo-basenowych klasyków, czyli dmuchańców! Na pewno przyda się wam dmuchana piłka. Świetna dla dzieci, bo nie uderzy nikogo w głowę, dobra do zabawy w wodzie, bo nie namoknie. Dzieciakom można kupić też mały plażowy dmuchany basenik. Można go wypełnić morską wodą i nie martwić się o to, czy pociecha nie odpłynie za daleko od brzegu. Jeśli kupicie taki z daszkiem, to dodatkowo ochroni dziecko przed mocnym słońcem. Dla dorosłych z kolei coś dużego i ładnego, czyli właśnie dmuchany flaming albo jednorożec, na którym można usiąść i, mocząc nogi w wodzie, opalać plecy i popijać koktajl.

Tęczowy basenik dla dzieci, Yellow Octopus
Klapki z motywem flamingów, Art Wow
Ręcznik plażowy PHOENIX, Tesalate

Druga część to plażowy niezbędnik. Tu znajdą się na przykład klapki. Konieczne, żeby sobie nie poparzyć stóp gorącym piaskiem, ale ładne – w kolorowy wzór. Przydadzą się też okularki, by słona woda nie piekła w oczy, no i oczywiście ręcznik. Wybór jest ogromny, więc na pewno znajdziecie jakiś pasujący do reszty stylizacji. Możecie kupić sobie szlafrok z wyhaftowanym własnym inicjałem, by poczuć się jak właściciel luksusowego jachtu. Ładne plażowe wdzianka mogą mieć nawet… wasze psy. By nie było im zimno po kąpieli.

Szlafrok z inicjałem, Mein Monogramm
Ubranka plażowe dla psów, Ruff And Tumble

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.