We współczesnych wnętrzach meble i dodatki przypominają bardziej dzieła sztuki niż przedmioty użytkowe. Oczyszczacze powietrza, zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami, mogą stanowić element dekoracyjny, wpisujący się w modernistyczną stylistykę pomieszczenia.

nowoczesne wnętrze

 

Styl modernistyczny proponuje rozwiązania śmiałe, postępowe i oryginalne, a przy tym praktyczne. Wnętrza zaprojektowane są tak, by dawały poczucie komfortu, a znajdujące się w nim sprzęty były estetyczne i funkcjonalne.

W nowoczesnych mieszkaniach modne są otwarte przestrzenie oraz oszczędność formy. Większość mebli oraz dekoracji to przedmioty użytkowe. Taką rolę mogą również pełnić oczyszczacze powietrza.

Nowoczesne oczyszczacze

Nowoczesne wnętrza to na pierwszy rzut oka mieszanka kontrastowych barw i form. Kiedy jednak przyjrzymy się bliżej, okaże się, że wszystkie znajdujące się tam elementy są odpowiednio dobrane i współgrają ze sobą.

Therapy Air® iOn, certyfikowany oczyszczacz powietrza Zepter, wymarzony dla alergików i astmatyków, który skutecznie redukuje 99,9% znajdujących się w powietrzu bakterii, wirusów i alergenów, może jednocześnie stanowić element dekoracyjny każdego wnętrza. Wymienne panele zewnętrzne sprawiają, że można go dopasować nawet do najbardziej wymagającego otoczenia.

Oczyszczacz z systemem pięciu filtrów

Przeprowadzony w Niemczech test wykazał, że Therapy Air®iOn eliminuje nie tylko kurz i nieprzyjemne zapachy, ale przede wszystkim usuwa z powietrza mikrocząsteczki. Potężny system 5 filtrów (w tym wyjątkowo skuteczny HEPA 13) usuwa z powietrza zanieczyszczenia takie jak: kurz, pyłki, zarodniki pleśni i cząsteczki dymu, odchody roztoczy, a nawet gaz generowany przez kominki i samochody – najdrobniejsze nieczystości o rozmiarze powyżej 0,3 mikrometra, chroniąc nasze zdrowie i poprawiając komfort życia. Filtr antyalergiczny zawiera ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego – środka przeciwwirusowego i mieszaninę srebra, apatytu – środka przeciwbakteryjnego, które są szczególnie efektywne w zwalczaniu bakterii i mikroorganizmów. Wentylator w TherapyAir®iOn zapewnia dodatkową cyrkulację świeżego powietrza.

Szczęście w powietrzu

Czy wiecie, że jony ujemne poprawiają samopoczucie i normalizują poziom serotoniny w mózgu, potencjalnie poprawiając pozytywne nastawienie i nastrój, jakość snu i zdolności poznawcze? Dzięki nowoczesnemu oczyszczaczowi powietrza wnętrze mieszkania, wypełnione „hormonami szczęścia” może stać się oazą spokoju w modernistycznym wydaniu.

www.Shop.Zepter.com.pl

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.