Dziś premierę ma nowy singiel Flow. Pod tym pseudonimem kryje się artystka, Basia Adamczyk. Utwór to kompozycja Skubasa w wykonaniu muzyków z Kuby i Argentyny.

Zdjęcia: Julia Malinowska, Barcelona, 2019

Już dzisiaj będziecie mogli usłyszeć nowy singiel Flow. „Puma” to kolejny po „PiliPalili”, utwór promujący międzynarodowy projekt Basi Adamczyk. W nagraniu kompozycji Skubasa udział wziął Brazylijski artysta Ernesto Enrico, francuski saksofonista mieszkający w Nowym Orleanie Mateo Mathieu Aupitre oraz jazzowi muzycy z Kuby i Argentyny. Całość nagrana i wyprodukowana została w Barcelonie. Obok Flow, współproducentem utworu jest znakomity producent z Nowego Jorku, Dave Bianchi. „Puma” utwór pełen słońca i energii, idealny na ten trudny czas.

Sama artystka tak opowiada o kulisach nagrywania kawałka: „Rok temu, w Barcelonie, dowiedziałam się o istnieniu brazylijskiej wyspy Ilhabela… Za sprawą chłopaka o lazurowych oczach, z nieodłącznym astmatycznym katarem, szurającym ulicami Barny, z lekka wyszuranymi już klapkami i z tym swoim „You know man!” wypowiadanym głośno i z łobuzerskim uśmiechem. Połączyły nas magiczne barcelońskie siły i skazały na wspólne muzyczne projekty. Bo gdy wszechświat stawia na twojej drodze istotę, która kocha, czuje muzykę dokładnie tak jak ty i z którą możesz grać całą noc, po usłyszanym pierwszym dźwięku, to… jesteś skazany, musisz, nie ma ucieczki! Nie uciekałam więc, tylko prosto z naszych barcelońskich koncertów i streetowych jam session zabrałam Erico prosto do studia. I tak powstała polsko-brazylijska „Puma”

Więcej informacji na Facebooku Basi: https://www.facebook.com/flowpumasan/

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.