Brak napięcia skóry, kurze łapki, wiotkość, utrata jędrności, podwójny podbródek – to popularne problemy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jednym z rozwiązań jest operacja, jednak to bardzo inwazyjny sposób. Obecnie zbliżone efekty można uzyskać dzięki wykorzystaniu nowej technologii i maszyny Hifu 4D. Na czym to polega?

Hifu

 

Starzenie się skóry – dlaczego jest to nieuniknione?

Skórę można skłonić do autoregeneracji. Przyczyną większości problemów jest utrata jędrności, nawilżenia i mała liczba włókien kolagenowych. Z każdym rokiem skóra tworzy mniej kolagenu, a w związku z tym pojawiają się zmarszczki. Brak jędrności, wiotkość – stopniowo prowadzą do powstawania zmarszczek mimicznych oraz innych problemów estetycznych. Do pewnego czasu można spowalniać te procesy poprzez stosowanie kremów, jogę twarzy. Jednak substancje z kosmetyków nie wnikają odpowiednio głęboko, a joga czy inne ćwiczenia poprawią wygląd, ale nie spowodują zwiększenia w skórze substancji, które są odpowiedzialne za jej jędrność. Dlatego warto zdecydować się na przebadany wielokrotnie zabieg Hifu 4D. Na czym on polega?

Hifu 4D – efekt liftingu bez skalpela

Ten zabieg wykonuje się przy użyciu urządzenia, które poprzez ultradźwięki o bardzo wysokiej intensywności działa mocno aż na 4 warstwy skóry. Dzięki połączeniu ciepła oraz ultradźwięków zaczynają zachodzić procesy naprawcze oraz regeneracyjne. Skóra wtedy rozpoczyna proces gojenia, a więc produkuje kolagen, namnaża komórki, wdraża procesy naprawcze. Co ważne – mikrouszkodzenia, jakie są powodowane przez działanie Hifu 4D są w głębszych warstwach skóry, a nie na jej widocznej części. Dzięki temu po zabiegu mogą przez krótko utrzymywać się drobne jego oznaki, jednak nie ma potrzeby długiej rekonwalescencji. Naskórek nie zostaje uszkodzony. Skóra stopniowo się regeneruje, stymuluje tworzenie elastyny, a także kolagenu. Stopniowo wygładzają się zmarszczki, wyrównuje się koloryt cery, skóra staje się bardziej napięta i wyraźnie młodsza. Wygląda zupełnie inaczej – jest zregenerowana, jędrna.

Gdzie można wykonać zabieg Hifu?

Lifting Hifu w Poznaniu powinien być wykonywany wyłącznie w zaufanych i wyróżniających się wysokim profesjonalizmem klinikach medycyny estetycznej. Warto sprawdzić opinie, ale też certyfikaty oraz wyróżnienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, zajrzyj na stronę https://skin-medic.pl/. Należy do najlepszej kliniki medycyny estetycznej, która zapewnia doskonałe efekty i opiekę każdemu pacjentowi. 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.