W tym sezonie, w sesji zdjęciowej marki odzieżowej QUIOSQUE wystąpiła Barbara Milewicz – ikona polskiego modelingu. Pojawiła się obok dwóch innych modelek młodszego pokolenia, prezentując jesienno-zimową kolekcję QUIOSQUE i idealnie wpisując się w filozofię marki oraz promując jej hasło: „Jesteśmy różne, jesteśmy piękne”.

Barbara Milewicz, polska top modelka lat 90. ma na swoim koncie wiele międzynarodowych sukcesów. Jednym z nich jest dołączenie do elitarnego grona Aniołków Victoria’s Secret, co udało się jej jako pierwszej Polsce.

Pracowała z najlepszymi agencjami mody, wzięła udział w kampanii reklamowej marki L’Oréal. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach międzynarodowych magazynów mody: Elle, Vogue, Shape, Marie Claire, Glamour. To ona była twarzą pierwszej okładki polskiego wydania ELLE. Wystąpiła też w teledysku zespołu Depeche Mode.

Barbara Milewicz została odkryta w swoim rodzinnym mieście, Gdyni. Co ciekawe – QUIOSQUE wybrał to miasto na miejsce swojej najnowszej sesji zdjęciowej. Barbara Milewicz wystąpiła w niej obok młodszych od siebie Marii Gacy i Patrycji Laufer. Mająca obecnie 47 lat top modelka jest idealnym przykładem na to, że piękno tkwi w każdej kobiecie i nie definiuje go wiek, rozmiar czy typ sylwetki.

QUIOSQUE pokazuje różne oblicza kobiecego piękna. W myśl hasła „Jesteśmy różne, jesteśmy piękne” marka oferuje kolekcje dostosowane do różnych typów sylwetek. Klientki QUIOSQUE mogą wybierać w szerokiej gamie rozmiarów: od 36 do 48. Perfekcyjny krój ubrań, świetnie dobrane fasony, przemyślana paleta kolorów – to wszystko sprawia, że obecna od ponad 25 lat na rynku polska marka – QUIOSQUE daje kobietom gwarancję świetnego wyglądu. Podpowiada również, jak umiejętnie wydobyć i podkreślić naturalne piękno drzemiące w każdej z nich.

Kolekcja QUIOSQUE jesień-zima 2019 to afirmacja kobiecości, zarówno w kwestii fasonów oraz wzorów, jak i kolorystyki. Znajdziemy tu modele, które idealnie eksponują kobiecą sylwetkę, podkreślając jej atuty. Projektanci proponują połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi elementami.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.