BaByliss – Odkryj ciało na wiosnę

„Odkryj ciało na wiosnę” to hasło ośmiotygodniowego programu skierowanego zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którego celem jest przygotowanie się z BaByliss Paris do pokazania gładkiego ciała wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca.

BABYLISS_9

Tekst*: Aleksandra Kozłowska
Zdjęcia: Magdalena Gołda

Przygotowania wraz z ambasadorką marki, Agnieszką Cegielską, będzie można śledzić na bieżąco pod tym adresem. Dzięki publikowanym przez 8 tygodni materiałom odbiorcy odkryją, czym jest depilacja IPL, jak przygotowywać się i przeprowadzać kolejne zabiegi, w jaki sposób depilować miejsca szczególnie wrażliwe i trudnodostępne, a także poznają tajniki depilacji męskiej i odpowiedniej konserwacji sprzętu.

BABYLISS_30

Depilacja metodą IPL to główny temat panelu eksperckiego zorganizowanego przez markę BaByliss Paris, w ramach programu „Odkryj ciało na wiosnę”. Grono ekspertów, w składzie którego zasiedli lekarz dermatolog dr Łukasz Preibisz i ambasadorka marki Agnieszka Cegielska, udowodnili przewagę metody IPL nad innymi metodami depilacji. Przedstawiciel BaByliss Paris, Grzegorz Chmielewski, zaprezentował aspekty technologiczne depilatorów BaByliss Homelight.

BABYLISS_13

Spotkanie w PIN UP STUDIO, w wiosennej atmosferze i w towarzystwie świeżych tulipanów, poprowadziła Barbara Pasek, a uczestniczyły w nim gwiazdy: Kamila Szczawińska, Odetta Moro, Marcelina Zawadzka, a także blogerki i vlogerki modowe: Stylizacje.tv, GlamPaula, Charlize Mystery, które miały okazję poznać osobiście zalety domowej depilacji.

BABYLISS_29

Depilacja metodą IPL to najskuteczniejsza forma depilacji w domowych warunkach, dzięki której w szybki i skuteczny sposób możemy przygotować swoje ciało na nadejście wiosny. Zebrani goście mieli okazję przekonać się, że dzięki zaawansowanym technologicznie depilatorom BaByliss Homelight, zabieg depilacji możemy wykonywać w domu samodzielnie i całkowicie bezpiecznie. Wystarczy 11 sesji, by włoski zostały usunięte nawet na 8 lat. Zabieg jest bezbolesny, prosty i nie zajmuje dużo czasu. Przy użyciu depilatora można usunąć owłosienie nawet na bardzo wrażliwych miejscach, takich jak twarz czy okolice bikini. Dzięki unikalnej technologii Bluetooth i specjalnej aplikacji Homelight Connected możliwa jest personalizacja zabiegu i stworzenie osobistego kalendarza sesji, dlatego też nawet najbardziej zapracowana kobieta nie zapomni o kolejnym zabiegu. Nie ma także przeciwskazań do używania depilatorów z technologią IPL przez alergików. Zabieg powinien być przeprowadzony na czystej, suchej i ogolonej skórze. Przed depilacją nie powinno się stosować kremów, natomiast po niej zaleca się użycie kremów nawilżających czy łagodzących – ważne, by były to bezzapachowe produkty hipoalergiczne. Po każdym zabiegu trzeba chronić skórę kremem z filtrem.

BABYLISS_15

Po krótkim panelu eksperckim Aleksandra Żelazo, instruktorka kulturystyki, fitness i pilates, podkreśliła jak ważne są ćwiczenia oraz odpowiednia dieta w zdrowym wyglądzie. Przedstawiła zestaw ćwiczeń dla wyjątkowo zapracowanych, które bez problemu można wykonywać nawet w trakcie pracy. Goście mogli także skorzystać w porad w strefie dermokonsultacji. Organizatorzy przygotowali jeszcze jedną atrakcję pod hasłem „Stwórz swój essential z BaByliss i wygraj depilator”. Każdy mógł zrobić jego zdjęcie z hashtagiem #wiosnazBaByliss, opublikować je na swoim profilu na Instagramie i na końcu wydrukować na pamiątkę – wszystkie zdjęcia brały udział w konkursie.

BABYLISS_31

*w oparciu o materiały prasowe

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.