Czy podczas porannych rytuałów zdarza się wam namiętnie rozmyślać i kalkulować słuszność danej pary kolczyków do stroju, który właśnie wybrałyście? Jeśli do tego jesteście fankami wygodnych rozwiązań, bezbłędnej dzianiny, ponadczasowych trendów, dżinsu i luzu – polubicie poniższe zestawienie. Zaczynamy!

kolczyków#1 proste i efektowne – małe koła

Smakują dobrze dosłownie ze wszystkim. Mogą być płaskie i szerokie, grube, lecz bardzo lekkie, delikatnie gięte. Dodatkowo występują w niezliczonej ilości rozmiarach. Małe kolczyki koła są definicją tego, co ponadczasowe i bezkonkurencyjne. Modele w wersji mini świetnie zdobią dodatkowe przekłucia w uszach. Można je miksować, nadając naszym uszom świeżości i lekkiej ekstrawagancji. Te większe wyglądają bosko sauté, tworząc kompletny look każdego dnia.

kolczyków #2 łańcuch w odświeżonym wydaniu – ogniwa

Kolczyki z motywem ogniw stają się tak kultowe, jak łańcuchy noszone do basicowych koszulek. W mini odsłonie, można je łączyć z innymi modelami na uchu, tworząc kompozycję i świetnie zdobiąc uszy. Te modele kolczyków odnajdziecie również w większej odsłonie pojedynczego ogniwa lub kilku złączonych, przypominających krótką część łańcucha o szerokim splocie. Ogniwa opanowały świat biżuterii, łącząc klasykę z przewrotnością!

#3 im mniej, tym lepiej – proste belki

Przykład na to, że najprostsze rozwiązania są nieomylne i doskonałe. Są kunsztem minimalizmu, ale poprzez swoją formę, nie da się nie zwrócić na nie uwagi. Doskonale łączą się z innymi, geometrycznymi modelami kolczyków. Możecie śmiało używać je mając więcej przekłuć w uchu, małe modele nadają się do tego idealnie.

#4 lekkość i wygoda – kolczyki przeciągane

Czy macie w swojej kolekcji kolczyki przeciągane przez ucho? Jeśli tak, doskonale wiecie, jak bardzo współpracują, współgrają i bez najmniejszych rozterek towarzyszą nam na uchu. Jeśli nie, zróbcie dla nich jak najszybciej miejsce. Są totalnym must have każdego, kto ceni sobie dodatki efektowne i jednocześnie wygodne. Kolczyki przeciągane łączą klasyczny sztyft, który odgrywa tutaj ozdobną rolę, z modelami wiszącymi. Taki mix daje  pole do popisu. Proste modele, zakończone ozdobnym elementem, możemy regulować za pomocą łańcuszka, decydując o formie i wyglądzie kolczyka. Napotkacie również na te zdecydowanie najbardziej comfy, z usztywnianym elementem, który utrzyma łańcuszek w miejscu i te przeciągane do samego końca, bez możliwości regulacji.

#5 klasyczna różnorodność – kolczyki koła z zawieszkami

Urozmaicone o ruchomą zawieszkę koła są odpowiedzią na proste i casualowe rozterki dni codziennych. Zawieszki mogą być wszystkich, a forma wciąż  pozostaje niezmienna. Ta wariacja kół doda wam blasku niezależnie od tego, czy macie ochotę na rozciągnięty i ulubiony dres, czy luźną koszulę oversize.

Tych pięciu modeli nie może zabraknąć w waszych biżuteryjnych szkatułkach. Zróbcie dla nich miejsce i polubcie się na dłużej!

Więcej modeli znajdziecie w sklepie z biżuterią Irbis – https://irbis.style/

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.