Siódmego czerwca ulicami Warszawy przeszedł Avon WALK – Marsz Różowej Wstążki 2014! Prawie 3-kilometrową trasę pokonało ponad 3200 osób – wszystko w radosnej atmosferze i przy akompaniamencie bębniarzy.

ambasadorkiW tegorocznym Marszu organizowanym wspólnie przez AVON i Stowarzyszenie Amazonki Warszawa-Centrum uczestniczyły wyjątkowe i zaangażowane społecznie Ambasadorki kampanii AVON kontra Rak Piersi: utalentowana prezenterka telewizyjna – Agnieszka Popielewicz, znakomita aktorka – Małgorzata Pieczyńska oraz znana aktorka i producentka teatralna – Beata Ścibakówna. Nie zabrakło też Ambasadorów produktów marki – Małgorzaty Sochy, Weroniki Rosati i Jarosława Bieniuka. Uczestnicy, jak co roku, dodali też coś od siebie – w tłumie królowały różowe akcenty m.in. balony, kapelusze, kwiaty i peruki.

AVON_WALK_11_Malgorzata_SochaApetyt na życie

Zarówno przed Marszem, jak i w czasie pikniku, uczestnicy mogli zakupić bądź odebrać wcześniej zamówione różowe koszulki Kiss Cancer Goodbye zaprojektowane przez Gosię Baczyńską – skusili się na nie nawet niektórzy Panowie! Wszyscy prezentowali się w nich wspaniale. Koszulka jest symbolem solidarności w walce z rakiem piersi. Każdy, kto ją kupił wspomógł kampanię. Całkowity zysk ze sprzedaży koszulek przeznaczony jest bowiem na badania USG piersi, które będzie można wykonać w poradni Apetyt na Życie.

marsz3302 badania

W tegorocznej odsłonie akcja odbyła się pod hasłem Rusz z Pomocą! – AVON WALK – Marsz Różowej Wstążki. Obecność i zaangażowanie każdego uczestnika na Marszu oraz późniejszym pikniku miała kluczowe znaczenie – przełożyły się one na liczbę ufundowanych przez AVON badań USG piersi. A tych będzie aż 3302!

Wstążka życia

Na mecie, w rejonie warszawskiego Parku Fontann, czekał na uczestników wspaniały piknik z wieloma atrakcjami, który poprowadzili znani prezenterzy – Dorota Wellman i Filip Chajzer. Po Marszu pragnienie uczestników ugasiły różowe napoje OSHEE. Piknik rozpoczęto symbolicznym gestem na pożegnanie raka – Kiss Kancer Goodbye. Uczestnicy wraz z Ambasadorami pozostawili swój pocałunek na wielkiej wstążce życia.

AVON WALK_6_Jarosław_BieniukStrefa piknikowa

W specjalnej strefie z rowerami stacjonarnymi chętni mogli wypracować dodatkowe badania USG – każde 6 km to 1 badanie. Ważnym elementem wydarzenia była możliwość skorzystania na miejscu z badań USG wykonywanych wysokiej jakości sprzętem zapewnionym przez markę Praiston, konsultacji lekarskich oraz badań mammografem. Uczestnicy pikniku mieli także okazję porozmawiać z lekarzem genetykiem z poradni Genomed. W namiocie Medicover lekarze pokazali, jak udzielić pierwszej pomocy, a w namiocie Centrum Onkologicznego Panie dowiedziały się, jak samodzielnie wykonać badanie piersi. W strefie urody mogły również oddać się w ręce profesjonalnych manikiurzystek, brafitterek Chantelle, fryzjerów, a także skorzystać z porad makijażystki AVON Hanny Knopińskiej oraz gwiazdy – Weroniki Rosati. W kąciku zabaw dla dzieci najmłodsi uczestniczyli w zabawach z animatorami i mieli okazję posłuchać bajek czytanych przez Małgorzatę Sochę. Mali miłośnicy piłki nożnej byli zachwyceni możliwością zabawy z Jarosławem Bieniukiem w strefie sportowej. Podczas Pikniku odbył się także finał konkursu zorganizowanego wspólnie z marką Fiat. Kluczyki do nowego samochodu Fiat 500 otrzymała Aleksandra Sokołowska. Całe wydarzenie zakończył energetyczny koncert pod nazwą „Jazz na ulicach” znanej polskiej gwiazdy – Marii Sadowskiej oraz uczestników The Voice of Poland – Juana Carlosa Cano, Natalii Nykiel oraz Beaty Orbik.

www.avonwalk.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.