PGA Polska rozpoczyna ogólnopolską akcję edukacyjną „Uczymy grać w golfa”, która ma na celu przede wszystkim popularyzację golfa i środowiska instruktorów PGA. Akcję wspiera Mariusz Czerkawski, znany hokeista i doskonały golfista.

Mariusz Czerkawski 2„Trening jest bardzo ważny w rozwoju sportowym. Nawet najlepsi golfiści na świecie brali lekcje gry i do tej pory je biorą. Warto więc brać z nich przykład” – powiedział Mariusz Czerkawski, decydując się na przyłączenie do projektu. Dzięki temu przedsięwzięciu PGA Polska chce promować profesjonalizm, którego trenerzy PGA będą najlepszym przykładem. Akcja obejmie kilkanaście klubów golfowych w Polsce, na których uczą certyfikowani instruktorzy PGA Polska.

Dla zdrowia i etyki

„Uczymy grać w golfa to przede wszystkim projekt edukacyjny, którego założeniem jest wskazywanie najlepszych standardów nowoczesnego nauczania, skutecznego rozwijania umiejętności graczy na każdym poziomie oraz profesjonalnego treningu fizycznego i mentalnego, strategicznego planowania oraz dbałości o zdrowie, a także etyki golfa” – powiedział Jarosław Sroka, Prezes PGA Polska.

Celem akcji jest także popularyzacja samego golfa. Mariusz Czerkawski, utożsamiany z profesjonalizmem i sukcesem sportowym, ma także zachęcić wszystkich niezdecydowanych do postawienia pierwszych golfowych kroków.

W ramach akcji „Uczymy grać w golfa” jeszcze w kwietniu na współpracujących obiektach golfowych pojawią się materiały promocyjne oraz pitchforki z logo akcji. Na stronie internetowej dostępna jest także specjalna zakładka z informacjami, dlaczego warto uczyć się u Pro.

Akcja prowadzona jest we współpracy z firmą Discover Golf.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.