Higiena to podstawa profilaktyki intymnej. Ważne jest zachowanie prawidłowej wagi ciała, liczy się zdrowa dieta i odpowiednia ilość wypijanych płynów, duże znaczenie ma bawełniana bielizna i systematyczne wizyty u ginekologa, ale bez codziennej pielęgnacji odpowiednimi preparatami nie sposób się obyć.

W przeciwnym wypadku możemy zniszczyć naturalną florę bakteryjną. Zapomnijmy więc o zwykłych mydłach do rąk, perfumowanych żelach i płynach przeznaczonych do mycia całego ciała. Najdelikatniejsze obszary kobiecego ciała wymagają wyjątkowo łagodnej pielęgnacji przy użyciu kosmetyków stworzonych specjalnie do okolic intymnych.

Preparaty do higieny intymnej Lactissima Soraya mają wyjątkowo delikatną i skuteczną formułę, fizjologiczne PH oraz hipoalergiczną kompozycje zapachową. Produkty zostały przebadane przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze pod nadzorem lekarzy dermatologa, alergologa i ginekologa położnika. Przebadane na osobach ze skórą wrażliwą, alergiczną i ze skłonnością do podrażnień. Badania przeprowadzono na docelowych grupach kobiet w wieku od 20 do 75 lat.

Ceny: 10,29-12,36 zł

soraya_lactissima_ciaza

Zdjęcie 1 z 4

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.