Czym jest wellness?

Wellness to sposób na życie i zdrowie. To aktywność, świadomość siebie i tego, co jemy. To taki sposób życia, który pozwala na osiągnięcie harmonii ciała, ducha i umysłu. Bo wellness po polsku znaczy – dobrostan.

shutterstock_146971178

Wellness ma wiele odcieni. Może być rozumiany jako optymalny dla człowieka stan zdrowia (a nie braku choroby), jako filozofia i styl życia, a także jako uzupełnienie medycyny konwencjonalnej i profilaktyka zdrowia psychicznego i fizycznego. Dlatego podczas konferencji wellness dyskutuje się o suplementacji diety, korzystnym wpływie mikroorganizmów na środowisko, dom i jego otoczenie oraz psychologii, która jest kluczem do samorealizacji.  Zainteresowani tematem? Już jutro możecie poszerzyć swoją wiedzę!

 

Ósma edycja konferencji wellness pod hasłem „Jesteś tym, co jesz” odbędzie się 28 listopada w Warszawskim Domu Technika NOT.

 

shutterstock_277831862

Jesteś tym, co jesz

Tym razem tematem przewodnim konferencji będzie „Jesteś tym, co jesz”. Będziemy więc poruszać temat odżywiania, diet, suplementów, spożywanych produktów. I tak: Anna Archacka Sierminska zaprezentuje pokaz kulinarny „Jedzenie medycyna przyszłości”, Dariusz Żochowski poruszy temat „Cukrzyca jako choroba wynikająca ze złego odżywiania”, Mariusz Paszko będzie miał wykład „Odżywianie a inteligencja i nauka”, Urszulka Kaptur i Karolina Mikulko zaprezentują temat „Sukces w sporcie, a odżywianie”, a
 Stanisław Kolbusz opowie o mikroorganizmach. Szczegóły konferencji na stronie:

http://konferencje.ppiu.pl/

zaproszenie

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.