Większość kobiet, które odchudzają się i dbają o modelowanie sylwetki, zdążyła się przekonać, że zastosowanie kosmetyków wspomagających odchudzanie może wesprzeć je w tych staraniach.
Tekst: Bożena Bierzniewska, specjalista dermatolog

 

Złoto od wieków fascynowało ludzi nie tylko jako kruszec. Próbowano stosować je w medycynie i kosmetyce, intuicyjnie wierząc w jego uzdrawiające i odmładzające właściwości. Dopiero rozwój współczesnej kosmetologii pozwolił na udowodnienie, że złoto istotnie działa korzystnie na skórę, a nowoczesne techniki produkcyjne umożliwiły umieszczenie złota jako cząsteczki dodanej do kremu. Złote Serum Wyszczuplająco Modelujące i Złoty Peeling Masaż Drenujący z kofeiną Eveline to dwa uzupełniające się w działaniu produkty, których zadaniem jest wspomaganie odchudzania, poprawa napięcia i sprężystości skóry oraz bezpośrednie, wizualne poprawienie wyglądu miejsc, na które serum jest aplikowane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etap pierwszy 

W początkowym etapie kuracji należy w trakcie kąpieli zastosować peeling, który dzięki mikrogranulkom usunie martwy naskórek i przygotuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji. Peeling działa mechaniczne, ale dzięki zawartym w nim składnikom od razu wpływa na skórę pobudzająco i ujędrniająco. 24-karatowe złoto stymuluje mikrokrążenie i przyspiesza eliminację toksyn. Kwas hialuronowy, guarana i kofeina wygładzają i poprawiają tkankowy metabolizm. Nowatorski kompleks Lipomoist 2013, który zawiera peptydy i mikroelementy, po kąpieli tworzy na ciele wygładzający film, zapobiegający przeznaskórkowej utracie wody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas na serum 

Serum Wyszczuplająco Modelujące jako kosmetyk skoncentrowany działa szybko i skutecznie. Podstawowy jego składnik to również 24-karatowe złoto, które wraz z kompleksem bioHyaluron – Slim Complex™ i cenionym w kosmetyce ekstraktem z miłorzębu japońskiego działają na skórę pobudzająco. Z kolei Lipocell-Slim™ to nowatorski substrat stworzony z myślą o wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki. Jak większość nowoczesnych kosmetyków wspomagających wyszczuplanie  Złote Serum zawiera składniki, które intensywnie dbają o skórę, aby w trakcie odchudzania nie dochodziło do jej wiotczenia. PhytoCellTec™ aktywizuje komórki macierzyste, pobudzając odnowę, witaminy A, E i F odżywiają i usuwają wolne rodniki, a tak ostatnio doceniany w kosmetyce olejek arganowy jest źródłem naturalnych, wyjątkowo korzystnych tokoferoli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.