Są świeże, a do tego nie zawierają substancji syntetycznych oraz alkoholu. Czy można pokochać kosmetyki fridge? Z łatwością. Przeczytajcie, dlaczego…

fridge1. Receptury

W czasie procesu tworzenia receptur fridge okazało się, że to właśnie świeżość kosmetyków zapewnia najlepsze wchłanianie ważnych dla skóry substancji. Dlatego kremy fridge, jako jedyne na świecie, nie zawierają ani jednej substancji syntetycznej oraz alkoholu, a ich okres ważności to 2,5 miesiąca.

jablon2. Substancje aktywne

Każdy krem fridge zawiera minimum 7 substancji o potężnej wartości biologicznej, pełnych cząsteczek budulcowych łatwo przyswajanych przez skórę.

3. Działanie

Składniki kosmetyków fridge wnikają przez warstwę naskórka do skóry właściwej i docierają do krwiobiegu. Zapewnia to prawidłowe odżywienie tkanek, wydalanie toksyn, stymuluje naturalne procesy odnowy komórkowej. Fridge wzmacnia skórę od wewnątrz, a tym samym zatrzymuje czas.

kwiaty4. Oddychanie

Dzięki fridge skóra oddycha. Do produkcji kosmetyków konwencjonalnych stosuje się w większości syntetyczne tłuszcze pochodzenia petrochemicznego, parafiny i silikony, które pokrywają skórę filmem podobnym do gumowej rękawiczki, zaburzając przez to jej funkcje.

5. Plantacja fridge 

Wszystkie składniki roślinne fridge pochodzą z upraw ekologicznych. Część z nich z XIII-wiecznej plantacji cysterskiej –  Starzyński Dwór. Wśród nich jest dzika róża – prawdziwa bomba witamin i antyoksydantów. Zawartość witaminy C w oleju z tej róży jest 30-kronie wyższa niż w tej samej ilości soku z cytryny.

6. Cenne składniki

rozeCeny olejków eterycznych stosowanych w kremach fridge dorównują cenom złota. Przykładowo do wyprodukowania 1 kg olejku eterycznego z róży potrzeba 4 ton płatków róży, a jego cena to ok 84666 zł.

7. Ostre kryteria

Fridge wyznacza normy. Międzynarodowe certyfikaty kosmetyków naturalnych (ECOCERT, BDIH) są zbyt liberalne (dopuszczają użycie kilkunastu substancji syntetycznych, w tym konserwantów, jak również alkoholu). Fridge nie stosuje żadnych konserwantów i alkoholu, a tym samym wyznacza najostrzejsze kryteria.

8. Ręczna robota

Każdy fridge powstaje we własnym, nowoczesnym laboratorium. Każde opakowanie jest ręcznie napełniane, a krem jest sygnowany datą i podpisem osoby odpowiedzialnej.

www.fridge.pl

Starzynski Dwor 2011_b

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.