Lirene STOP Cellulit – redukuje cellulit

Seria Lirene STOP Cellulit

Antycellulitowy żel pod prysznic

Pomaga w walce z widocznymi objawami cellulitu. Formuła żelu oparta została na specjalistycznych składnikach aktywnych, dzięki którym żel pomaga zmiękczyć i wygładzić skórę, a także ujędrniać i zmniejszać nierówności. Skutecznie oczyszcza i odświeża, a orzeźwiający zapach grejpfruta pobudza i wprowadza we wspaniały nastrój.

Poj.: 250 ml, Rekomendowana cena detaliczna:  9,99 PLN

Antycellulitowy peeling myjący

Kosmetyk oczyszcza i odświeża skórę, jednocześnie redukcje cellulit. Pozostawia skórę jędrną, jedwabistą i pachnącą. Dzięki zawartości kompleksu kondycjonującego i gruboziarnistych drobinek złuszczająco – wygładzających, peeling wygładza i pobudza mikrocyrkulację, wpływając na poprawienie elastyczności skóry. Kosmetyk doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Poj.: 200 ml, Rekomendowana cena detaliczna: 11,99 PLN

Balsam antycellulitowy

Bardzo skuteczny preparat o silnym działaniu antycellulitowym. Formuła balsamu wzbogacona została o substancje aktywne o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym, dzięki czemu kosmetyk pomaga modelować sylwetkę i pobudzać procesy spalania tkanki tłuszczowej, wyszczuplając i wygładzając skórę. Składniki nawilżające zaś sprawiają, ze staje się ona miękka i delikatna w dotyku.

Poj.: 250 ml, Rekomendowana cena detaliczna: 14,99 PLN

Intensywny żel-krem antycellulitowy DZIEŃ

Skoncentrowany preparat o silnym działaniu antycellulitowym, który dzięki składnikom wyszczuplającym i ujędrniającym skórę, redukuje cellulit. Substancje aktywne wchodzące w skład receptury wykazują właściwości wygładzające, pomagają redukować tkankę tłuszczową i przyspieszać tempo przemiany materii w komórkach skóry. Dzięki temu staje się ona miękka w dotyku, elastyczna, a jednocześnie delikatna.

Poj.: 200 ml, Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 PLN

Intensywne serum antycellulitowe NOC 

Serum zawiera unikalną formułę opartą na kompleksie składników aktywnych SlimShape, który szybko i skutecznie pobudza metabolizm komórkowy, zmniejszając widoczność cellulitu. Substancje o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym pomagają modelować partie ciała dotknięte zaawansowanym cellulitem, dzięki czemu skóra staje się elastyczna, wygładzona, dobrze nawilżona i miękka w dotyku.

Poj.: 200 ml,  Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 PLN

6 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.