O kosmetykach Dermena usłyszałam kilka lat temu. Nigdy jednak nie miałam okazji przetestować ich na własnej skórze. Aż do dnia…

Tekst: Aleksandra W

… kiedy wygrałam je w konkursie. Do mojego domu dotarła paczka, a w niej szampon Dermena Repair i odżywka Dermena – stworzone z myślą o nadmiernie wypadających włosach suchych i zniszczonych. Dokładnie takich produktów wymagała moja fryzura, potrzebująca intensywnego odżywienia i regeneracji.

Najpierw zapoznałam się ze składem preparatów. Przeczytałam, że szampon Dermena® Repair i odżywka stanowią intensywną kurację, która wzmacnia, nawilża i regeneruje włosy. A potem zaczęło się wielkie testowanie. Trwało kilka tygodni.

Po pierwszych trzech zobaczyłam efekty – zmniejszyła się łamliwość włosów, łatwiej się rozczesywały, były miękkie i gładkie po myciu. Dowiedziałam się, że dzieje się tak dzięki zawartym w produktach polisacharydom i witaminom, które wnikają we włosy, odżywiając je i odbudowując. Po kolejnych tygodniach stosowania kosmetyków zauważyłam znaczącą różnicę. Włosy były mocniejsze, przestały nadmiernie wypadać, a ich kondycja poprawiła się zauważalnie. Przyjaciółki zaczęły zazdrościć mi czupryny. Choć kosmetyki Dermena kupuje się w aptece (co może zniechęcić niektóre kobiety), szczerze polecam kurację nimi – nie tylko w kryzysowych sytuacjach.

SONY DSCSONY DSC

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.