Współczesna kobieta chce zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i poprawić swój wygląd nie tylko z powodu presji wynikającej z lansowania szczupłej sylwetki, ale także dla lepszego samopoczucia.
Tekst: Bożena Bierzeniewska, specjalista dermatolog

Utrata nawet kliku kilogramów powoduje przypływ energii, poprawę sprawności oraz poczucie większej pewności siebie. Obecne czasy przyniosły wiele inwazyjnych zabiegów, które mają pomagać szybciej osiągnąć efekt wymarzonej figury. Wiele kobiet wybiera jednak bardziej naturalne metody takie jak: dieta, zwiększenie aktywności fizycznej i stosowanie zewnętrznych preparatów wspomagających odchudzanie. Konsekwencja i systematyczność to dwie najważniejsze zasady w dążeniu do wymarzonego wyglądu.

Cztery problemy, cztery produkty 

Firma Eveline Cosmetics ma w ofercie gamę kosmetyków do pielęgnacji ciała ukierunkowanych na walkę z defektami sylwetki. Różnorodność produktów wynika ze stałych poszukiwań, mających na celu podążanie za najnowocześniejszymi światowymi trendami i dostosowywanie się do potrzeb najbardziej wymagających klientek. Nowa linia Dermapharm™ to cztery produkty ukierunkowane na walkę z czterema podstawowymi problemami związanym z defektami sylwetki. A są nimi nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, bioder i pośladków, cellulit, rozstępy oraz obniżenie linii biustu. Walczą z nimi: Termoaktywne Serum Do Ciała Kuracja Wyszczuplająca Talię, Brzuch, Pośladki i Uda, Koncentrat Antycellulitowy – Kuracja Zwalczająca Zaawansowany Cellulit, Wyszczuplający Krem – Serum Kuracja Przeciw Rozstępom oraz Ujędrniające Serum Do Biustu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetyki są już w sklepach. Szukajcie ich na półkach!

http://eveline.pl/

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.