Nowe trendy w modzie to zawsze ogromne wyzwanie dla stylistów, które jednocześnie daje wiele satysfakcji, umożliwia wzbogacenie stylu oraz pozwala na rozwój własnej inwencji twórczej.

Najnowsza metoda cięcia nożyczkami Ventaglio, stosowana przez najlepszych stylistów, to tzw. cięcie wiatrem lub metoda wachlarzowa. Pozwala ona na pełne wyrażenie kreatywności, maksymalnie redukując ilość pomyłek, co skutkuje zadowoleniem każdego klienta.

Nożyczki

W upalny dzień to właśnie za sprawą wiatru czujemy lekkość, zwiewność – jeśli go zabraknie ciężko się oddycha. Wiatr jest panem sytuacji nie tylko w gorący dzień, ale i w metodzie cięcia nożyczkami Ventaglio. „Wachlarz” to wiatr, który modeluje, to delikatny podmuch, który wskazuje formę, wprawia w ruch. Nie możemy zmienić naturalnego ułożenia włosów, ale niewątpliwie dzięki tej metodzie możemy je ujarzmić, modelować oraz sprawić, by były bardziej harmonijne i pełniejsze.

Corte del Sole 3

Ventaglio to nożyczki unikatowe. Ich specjalna budowa i szlif pozwalają na wykonanie cięć pionowo wertykalnych, dzięki którym fryzura zyskuje lekkość. Ventaglio można zmniejszyć objętość włosów wykorzystując ich naturalne ułożenie, bez użycia degażowek. Dzięki temu włosy nie puszą się. Technika doskonała dla kobiet, które chcą wycieniować długie włosy, nie skracając ich długości. Cięcie można wykonać zarówno na mokrych i suchych włosach, na długich i krótkich. Nożyczki te dają więcej możliwości fryzjerowi, pozwalają wykonać cięcie na kącie „zero“, co do tej pory było niemożliwe przy użyciu zwykłych nożyczek. Nożyczkami VENTAGLIO można wykonać zabieg mechaniczny, polegający na usunięciu zniszczonej łuski włosa bez potrzeby skracania go. Po tym zabiegu włosy stają się gładsze i nabierają pięknego blasku.

Ventaglio zostały okrzyknięte rewolucją we fryzjerstwie. Mają zupełnie inny kształt i w odmienny sposób się ich używa. Idealna równowaga pomiędzy dłońmi, nożyczkami Ventaglio i włosami to sekret najlepszych stylistów. Sekret, dzięki któremu osiąga się wspaniałe efekty.

Corte del Sole 1

Corte del Sole. Salon fryzjerski

Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21,
02-722 Warszawa
Telefon: 22 816 80 20 www.cortedelsole.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.