Aktorka Anna Karczmarczyk opowiada o swoich wakacjach w USA, podczas których testowała nowy model prostownicy Remington.

Znana z ról w serialach TVP „Na dobre i na złe” oraz „Za marzenia” Anna Karczmarczyk wybrała się z ukochanym na wakacje. Najpierw udali się razem na Hawaje, następnie zwiedzali Stany Zjednoczone.  Aktorka pochwaliła się,

że będąc w Las Vegas udali się z mężem do kasyna i wygrali aż… 100 dolarów. Spotkali też Nicolasa Cage’a – „pomachał do mnie” – pisze aktorka na swoim Instagramie. Dodała też, że czuła się jak bogini dzięki najnowszej prostownicy marki Remington.

Prostownice coraz częściej wykorzystywane są nie tylko do prostowania włosów, ale także wykonywania loków. Podążając za tym trendem, firma Remington wprowadziła na rynek innowacyjną prostownicę Curl&Straight Confidence, która wyróżnia się kształtem płytek grzewczych. Są one skręcone, dzięki czemu pozwalają na łatwiejsze uzyskanie loków. Anna Karczmarczyk testowała Curl&Straight podczas swojej podróży po Stanach Zjednoczonych i, jak widać, wyglądała oszałamiająco w lekkich falach i bujnych lokach.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.