Innowacyjna seria kosmetyków przeciwzmarszkowych Dr Irena Eris wykorzystuje naturalne bogactwo mórz i najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologiczne. To nowe podejście w pielęgnacji anti-aging.

irena3Wykorzystując regenerujący potencjał alg morskich, pochodzących z rejonów Bretanii, Naukowcy z Centrum-Naukowo Badawczego Dr Irena Eris, we współpracy z ekspertami w zakresie biotechnologii morskiej francuskiego Instytutu Badawczego, opracowali unikalną technologię Reproductive Cell Technology™ – pobudzającą skórę do radykalnej regeneracji i zwalczania oznak jej starzenia.

W ciągu ostatnich lat nacisk działania produktów przeciwzmarszczkowych był w głównej mierze kładziony na intensywną stymulację skóry w kierunku pobudzenia syntezy włókien podporowych. Warto jednak pamiętać, że wraz z wiekiem dochodzi również do zaburzenia struktury, organizacji i uporządkowania tych włókien. A tymczasem wzrost ich syntezy, przy jednoczesnym nadaniu im optymalnego, biozgodnego kształtu są kluczem do radykalnej poprawy właściwości biomechanicznych skóry: jej jędrności i sprężystości.

irena4

Dlatego powstał kompleks Reproductive Cell TechnologyTM – sekret serii Algorithm Dr Irena Eris. Wykorzystuje on mechanizmy naturalnych zdolności brązowej makroalgi Undaria Pinnatifida, której łodygi są wyjątkowo bogate w tkanki reprodukcyjne. Otrzymane przez naukowców metodami inżynierii tkankowej, specjalne biomolekuły algowe, zapewniają reprodukcję i właściwą organizację przestrzenną głównych składników komórek skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Tym samym przywracają skórze młody wygląd. Efekty działania serii udowodniono we francuskim Instytucie Naukowym. A znajdują się w niej następujące produkty:

 

Radical Renewal Day Cream for Face and Eyes SPF 20

Krem ten, oparty na przełomowej technologii Reproductive Cell Technology™, zapewnia radykalną poprawę parametrów biochemicznych skóry: ponadprzeciętny wzrost jej jędrności aż o 262%, poprawę elastyczności +30% i wyraźne spłycenie głębokości, objętości, liczby zagłębień i zmarszczek o 25%.

Efekt „renowacji” parametrów skóry wzmocniony jest wielopoziomowym nawilżaniem i długotrwałym rezultatem liftingu Hydro-Lift Express System. Bazuje on na zhydrolizowanych morskich minerałach i polisacharydach z czarnej perły i algi czerwonej. Skóra ujędrniona, dobrze napięta i optymalnie nawilżona zyskuje natychmiast świeżość i młodzieńczy wygląd.

irena5

 

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry dojrzałej kobiet powyżej 40 roku życia, jako krem na dzień. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

 

 

Impressive Recovery Night Cream For Face and Eyes

Struktura kremu pozwala osiągnąć radykalną odnowę biologiczną skóry. Dzięki przełomowej technologii Reproductive Cell Technology™, następuje zauważalna poprawa wyglądu i kondycji skóry. Odczuwalny jest wzrost poprawy elastyczności i jędrności (82%), następuje regeneracja i wzrost odżywienia o 67% i widoczna jest redukcja zmarszczek w różnych płaszczyznach o 21%.

Podwyższoną skuteczność kremu wspomaga polipeptydowy kompleks roślinny, który wzmacnia struktury macierzy skóry i wspomaga metabolizm komórek. Dzięki temu znika uczucie suchości skóry (93%), zmniejsza się skłonność do podrażnień i zaczerwienień. Cera po przebudzeniu wygląda zdecydowanie młodziej: jest świeża, wygładzona i dobrze nawilżona.

irena6

Polecany do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry dojrzałej kobiet powyżej 40 roku życia, jako krem na noc.

 

 

 

 

Supreme Renewal Advanced Serum Day/Night

To kuracja na twarz i szyję do każdego typu cery dojrzałej kobiet powyżej 40 roku życia, w formie skoncentrowanej lekkiej emulsji. Optymalizuje i wydłuża rezultaty działania kremu.

irena7Wykorzystanie w technologii Reproductive Cell Technology™ zdolności biomolekuł algowych, zapewnia radykalną odbudowę komórkową podłoża skóry właściwej. Jednocześnie, zaawansowany technologicznie, multifunkcyjny kompleks polisacharydowo-witaminowy z morskiej algi Rhodophytes phylum i owoców Citrus Aurantinum, zapewnia błyskawiczny efekt „renowacji” parametrów skóry, która zaraz po aplikacji staje się idealnie wygładzona, optymalnie nawilżona, niezwykle delikatna i miękka w dotyku, pełna świeżości i młodzieńczej witalności.

Efekt odmłodzenia skóry, widoczny i odczuwalny zaraz po aplikacji, nasila się i utrzymuje w czasie. Już jednomiesięczna kuracja serum pozwala na wyraźną poprawę ogólnej kondycji skóry aż o 60% oraz spłycenie głębokości i liczby zmarszczek.

Serum polecane pod krem pielęgnacyjny na dzień i/lub na noc, codziennie w sposób ciągły lub jako okresowa kuracja.

 

Instant Moisture Mask for Face&Neck

irena8Innowacyjna maseczka typu S.O.S., do szybkiej rewitalizacji, redukcji objawów zmęczenia i stresu, przeznaczona jest dla każdego typu skóry dojrzałej kobiety. Wyselekcjonowany z algi błękitnej bio-koncentrat witaminowy, w połączeniu z aktywną formą witaminy C, daje natychmiastowy efekt nawilżenia, rozświetlenia i regeneracji skóry. Kompleks olejów roślinnych i wosków w połączeniu z kwasem hialuronowym to szybko działający zastrzyk hydratacyjny, o ogromnej sile nawilżania i odżywiania skóry. Zaraz po użyciu pojawia się uczucie nasycenia skóry wilgocią, następuje wygładzenie zmarszczek. Regularne stosowanie maseczki zapewnia poprawę wyglądu i widoczny efekt poprawy parametrów skóry.
Maseczka polecana do stosowania 2-3 razy w tygodniu.

 

 

http://algorithm.drirenaeris.com/

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.