Myślisz o weekendowym wyjeździe do Krakowa i nie wiesz, gdzie się zatrzymać? Leone Aparthotel jest miejscem w samym centrum miasta, które pozwoli ci zrelaksować się i spędzić niezapomniany czas w gronie najbliższych.

leone

Leone Aparthotel znajduje się pomiędzy Starym Miastem i słynną żydowską dzielnicą Kazimierz. Idealna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie spacerem do najważniejszych atrakcji miasta.

Elegancki i jednocześnie przytulny wystrój hotelu przypomina, że kamienica powstała w roku 1906 i w przeszłości była w posiadaniu jednej ze słynnych krakowskich rodzin – Rubinstein. Wnętrza Leone ujmują elementami historycznymi oraz meblami inspirowanymi Ludwikiem XIV.

leone

W niektórych pokojach zachowały się zabytkowe piece, a przy recepcji można podziwiać oryginalną posadzkę i urocze, odnowione w 2013 r., postaci aniołków. Front kamienicy został także odrestaurowany, a podczas prac odkryto jego oryginalny niebieski kolor.

Obiekt posiada 35 pokoi w przedziale od 1-osobowych do 4-osobowych, idealnych dla grupy przyjaciół, czy rodziny. Pokoje są w pełni wyposażone, a dla gości dostępne jest również bezpłatne, szybkie łącze internetowe Wi-Fi.

leone

Pyszne śniadania serwowane są w formie bufetu (z możliwością wyboru gorących specjałów na terenie przeszklonego patio). Codziennie szef kuchni przygotowuje dla gości Leone jakąś niespodziankę – każdy wie, jak ważne jest dobre rozpoczęcie dnia.

Co ciekawe, na korytarzach obiektu znajdują się obrazy namalowane przez pracowników całej sieci hotelowej Laris, którego częścią jest Leone. Systematycznie organizowane są warsztaty malarskie, dostępne także dla wszystkich gości.

Leone

Nie masz pomysłu jak zaplanować weekend w Krakowie? Nie martw się. Całodobowa, przyjazna recepcja chętnie udzieli ci pomocy i rozwieje wątpliwości dotyczące pobytu w mieście.

Jeśli jesteś kierowcą, na pewno ucieszy cię informacja, iż bezpośrednio przy hotelu znajduje się strzeżony całodobowy parking.

Wszystko po to, abyś mogła odpocząć i przez chwilę nie martwić się codziennymi problemami :)

http://www.leoneaparthotel.pl/

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.