Ale będzie kolorowo! Popatrzcie, uśmiechnijcie się i… zaplanujecie wietrzenie szafy. Za kilka tygodni będziecie mogły się tak ubierać.

00030_142

Trend Urban

Ten mocny trend bazuje na elegancji i umiarze. Czyste linie, efekt color block, ozdobne plisy i drapowania – wszystko to ma zapewnić po prostu nowoczesny wygląd. Łączymy ubrania city z tymi utrzymanymi w bardziej sportowym stylu, zawsze zachowując przy tym szykowny look.

 

Lekkie okrycia doskonale wyglądają z sukienkami o pudełkowym fasonie, a bluzy z teksturą i topy z łączonych materiałów tworzą piękne zestawienia z małymi marszczonymi spódniczkami. Aby zachować czystość linii, sięgamy po luźne żakiety i sukienki z detalami open black. Detale podkreślają siłę kontrastu dzięki lamówkom i obszyciom, umiejscowionym akcentom sporty, przezroczystościom i elementom na plecach, zamkom błyskawicznym.

 

Fantazje wizualne utrzymane są w stylu graficznym lub arty, a paski nabierają bardziej miejskiego charakteru. Bazą trendu jest kolor czarny i kredowy, które na początku sezonu ożywia kolor kiss i buduarowy róż, a później zieleń (vert dynastie) i błękit (bleu lavallière). Pod koniec sezonu dołączają do nich pastele.

00070_102SIMPLE_12-1

Trend travel

Travel stawia na zwiewność, proponując styl safari w miejskim wydaniu.Kombinezon, najważniejszą część garderoby, nosi się z butami na koturnie i dużą stylową biżuterią. Kuszą bawełniane żakiety w oficerskim stylu zakładane na zwiewne sukienki.

Detale? Nakładane kieszenie, rozcięcia, tuneliki z troczkami do wiązania, wiązania w talii i efekt drapowania. Pojawiają się nowe nadruki w liście i w egzotycznej wersji, które zdobią joggersy, topy i luźne kurtki teddy; łączymy je ze zwiewnymi jerseyowymi topami lub gładkimi szortami z paskiem. Neutralny granat i khaki ożywiają kolory: lolita, strażacka czerwień albo ostra żółć.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.