Nawet jeśli nie gracie w tenisa, przyjrzyjcie się nowej kolekcji Puma. Sięga ona do ikonicznych projektów, aby przywrócić kultowy model butów zaprojektowanych w latach 80. dla słynnego tenisisty Borisa Beckera.

 NY, Brooklyn Navy Yard

Już we wczesnych latach 60. projektanci Puma zaczęli konstruować idealne sportowe obuwie, uwzględniając szczególne potrzeby sportowców w zakresie ergonomii i wygody butów. Specjalne poliuretanowe modele, wykonane z bardzo wysokiej jakości skóry, to buty idealnie dopasowujące się do kształtu stopy. Ta technologia pozwalała sportowcom, takim jak Boris Becker, na dłuższą i skuteczniejszą grę.

 

Model Boris Becker OG, największy hit kolekcji Select Tennis, był kultowym modelem butów noszonych przez tenisistów w latach 80., a także przez samego Beckera podczas jego zwycięstwa w Wimbledonie w 1985 roku. Doskonale dopasowane buty odmieniły grę, którą wszyscy z góry uważali za przegraną.

 

Kolekcja Puma Select Tennis na wiosenno-letni sezon została przygotowana przez syna Borisa Beckera – Noah. Sięga ona do historycznego sportowego dorobku marki, jednocześnie łącząc modę i streetwear’owy styl.

Model butów The Boris Becker OG jest dostępny w sprzedaży od 17 stycznia 2015.

Cena: 549 zł

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.