Kojarzona na początku jedynie z filcowymi wyrobami, firma Goshico rozwija się i co sezon zaskakuje nowymi pomysłami. Szukacie niebanalnych torebek? Może te was zainspirują…

GOSHICO_sesja aw 2014-15_kufer Flowerbag_linia id_fiolet, zielen_skora z wyciskanym wzorem i gladka_1090 zl_LRGOSHICO_sesja aw 2014-15_kuferek Flowerbag_linia sote_granat, srebro, bordo_300 zl_LRW tym sezonie Goshico łączy inspiracje przyrodą i naturalnym pięknem ze światowymi trendami, proponując między innymi: pepitkę, motywy florystyczne i zwierzęce (m.in. panterka) sztuczne futerka i skóry z wyciskanymi wzorami. W trzech liniach produktowych: etno, sotę, id znajdziemy też obowiązkowe kolory jesieni i zimy – bordo, granat czy zieleń. Pojawiają się metaliczne skóry, wykończenia z krótkiego włosia oraz brokatowy błysk.

GOSHICO_sesja aw 2014-15_BOXY_linia id_srebro, zielen, motyw wezowy_590 zl_LRGOSHICO_sesja aw 2014-15_black bucket bag_linia id_skora z wyciskanym wzorem_620 zl_LRLinia torebek Goshico id rozbudowana została o dwa nowe modele: Bucket Bag oraz BOXY „s”. Wszystkie projekty limitowanej linii marki, powstają z włoskich skór i produkowane są w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. W kolekcji pojawiają się więc: perforacje i wyciskane w skórach wzory; wykończenia z krótkiego włosia; skóry lakierowane i matowe; pastele (róż), barwy nasycone (pomarańcz), chłodne (oliwkowo-szary), „głębokie” (zieleń, czekoladowy brąz) i „metallic” (zieleń, niebieski); wielobarwne desenie „zwierzęce” (panterka, czarno-zielony motyw wężowy) oraz mieniący się brokat. Po raz pierwszy do oferty został też wprowadzony uniseksowy model torby na ramię, wykonany z ortalionu i skóry.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.