Ekspresję nowej kolekcji Solar obrazują zdjęcia znanego fotografa modowego. Przed obiekty­wem Davida Vasiljevica stanęła Myrthe de Poel, która znalazła się na liście 50 najbardziej obiecu­jących modelek według portalu Models.com.

Solar_kampania (4)Autor sesji wizerunkowej Solar współpracował z prestiżowymi markami i redakcjami modowych magazynów. Jego zdjęcia pojawiły się na łamach amerykańskiej, chińskiej i hiszpańskiej edycji „Vogue’a”, „Elle”, „i-D”, „V Magazine” czy „Numéro Tokio”. Vasiljevic jest współtwórcą kampa­nii takich marek jak: Stella McCartney, Boss Black, Tommy Hilfigher, Givenchy i Gucci. Do tej imponującej listy dołączył również Solar.

Na artystyczny styl Vasiljevica wpłynęły podróże i wykształcenie. Ceniony fotograf urodził się i wychował w Australii, dorastał między Chorwacją, Włochami i Belgią, gdzie ukończył pre­stiżową Academie des Beaux Arts w Brukseli. Dyplom z malarstwa potwierdza jego zdolność do aranżowania plastycznych kadrów i operowania kolorami. Po ukończeniu studiów artysta przeniósł się do Londynu, gdzie rozpoczął i kontynuuje karierę fotograficzną.

Davidowi Vasiljevicowi pozowały nie tylko znane modelki: Anja Rubik, Kasia Struss, Rosie Hun­tington Whiteley czy Diane Kruger, ale też cenione aktorki: Charlotte Gainsbourg, Eva Mendez i Penelope Cruz. Podczas realizowanej dla Solar sesji na Ibizie, przed obiektywem Davida stanęła holenderska modelka Myrthe de Poel, która pracowała dla takich magazynów, jak: „Elle”, „Volt magazine” i „Marie Claire”.

www.solar-company.com.pl

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.