Najnowsza kolekcja marki Makalu, Secret Garden obfituje w zwiewne tkaniny, miękkie formy oraz motywy kwiatowe. Nie brakuje w niej także uwielbianego przez projektantów minimalizmu.

 

secret garden plamy

 

Jednym z głównych motywów kolekcji jest black & white – połączenie charakterystyczne dla marki Makalu. Barwy te wykorzystano w takich propozycjach, jak płaszcz w pasy oraz sukienka w deseń przypominający abstrakcyjne obrazy Jacksona Pollocka. W kolekcji znalazły się również plisy – jeden z głównych trendów tego sezonu. Niezależnie od tego, czy są one tylko subtelnym akcentem czy też bazą kreacji, dzięki nim projekty zyskują niebywałej lekkości i kobiecego wdzięku.

 

 

 

W stylu lat 50secret garden czerwony

Wśród proponowanych fasonów znajdziemy klasyczne, dopasowane ołówkowe sukienki oraz długości maxi, które pojawiają się zarówno w propozycjach casualowych, jak i tych bardziej wizytowych. Nawiązujące do światowych trendów modele, z wyraźnie podkreśloną talią i rozkloszowanym dołem, to odwołanie do mody lat 50. Całości dopełniają wyraziste dodatki: biżuteria, torebki i okulary.

 

 

 

 

 

secret garden spodnica

www.makalu.com.pl

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.