Bohoboco na nowy sezon

Już wiemy, co będzie modne w nowym sezonie! A wszystko dzięki pokazowi najnowszej kolekcji duetu Bohoboco utrzymanym w atmosferze starego kina.

Były składane, drewniane fotele, kinowy ekran i popcorn. Kiedy światła zgasły, na ekranie pojawił się cień śpiewającej artystki, a z głośników dał się słyszeć zmysłowy głos Lany Del Rey.

Na wybiegu królowała kobiecość i elegancja inspirowane Paryżem lat czterdziestych i pięćdziesiątych, sylwetki o prostych nowoczesnych krojach z geometrycznymi cięciami, szarości, biele, pudrowy róż oraz odcienie granatu i kobaltu.

Projektanci zaprezentowali kreacje dziennie i wieczorowe. Uwagę przykuwały płaszcze, krótkie sweterki i kolor szary w wersji total look. Uzupełnieniem stylizacji były efektowne torby i kopertówki projektowane przez Bohoboco, długie, skórzane rękawiczki oraz klasyczne szpilki marki Kazar.

Głównym partnerem pokazu była firma HTC. Fryzury modelek były dziełem ekspertów TONI&GUY. O makijaż zadbały wizażystki nowej na polskim rynku, nowojorskiej marki JUST WEAR. Sponsorami pokazu były także firmy T-Mobile, Cisowianka Perlage, Kazar, CIN&CIN, SOHO oraz Rclinic.

bohoboco-1

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.