20 maja w warszawskim Traffic Clubie na ulicy Brackiej, odbędzie się kolejna odsłona Festiwalu Kobiet.  Jest to dzień w którym kobiety bez skrępowania i pośpiechu będą mogły poświęcić czas sobie i swoim potrzebom.

Na najbliższej imprezie zebrane Panie poznają tajniki świata mody. Odbędą się dyskusje z uznanymi kreatorami, spotkania ze stylistami  oraz omówienie najnowszych trendów. Dodatkowo zostaną zaprezentowane kolekcje początkujących, aczkolwiek bardzo uzdolnionych projektantów, m.in. związanych z wydarzeniem Designeria Trendy Show.

Podczas Festiwalu Kobiet odbędzie się także spotkanie z Reni Jusis – eko mamą, która udowodni nam iż w obecnych czasach można żyć i wychowywać dzieci w zgodzie z naturą.

Specjaliści od brafittingu wskażą czym się kierować w doborze bielizny. Zdradzą także jak bez pomocy skalpela zatuszować niedoskonałości kobiecego ciała.

Na Festiwalu Kobiet nie zabraknie także tematów zdrowotnych. Ambasadorki z Federacji Stowarzyszeń Amazonek  opowiedzą o skutecznej profilaktyce chorób kobiecych.

Odbędzie się także spotkanie z autorami literatury kobiecej. Ponad to będzie można poznać najlepszą drogę planowania kariery i rozwoju osobistego.

Spotkania z autorytetami kobiecymi, indywidualne porady stylisty, możliwość wykonania wiosennego makijażu czy atrakcyjne konkursy to tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Już dziś zapraszamy wszystkie Panie na relaks przy filiżance aromatycznej kawy! Do zobaczenia 20 maja w godzinach 12:00 do 18:00

Organizator : Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.