W Republice Kobiet lubimy Wam polecać dobrą muzykę. W Fabryce Trzciny właśnie są takie godne polecenia koncerty – przeczytajcie.
 
25.11, godz.20, VOO VOO – koncert promujący najnowsze wydawnictwo zespołu: „Nowa Płyta”:


Pierwszy warszawski koncert zaledwie miesiąc po premierze płyty. Voo Voo to legenda polskiego rocka. „Nowa płyta” ma błysk szczególny. Jest płytą intuicyjnie mądrą rockowo. I może nawet gdzieś konceptualną intuicyjnie… Jest płytą, gdzie obok prawdziwej kompetencji artystycznej znać humor, luz i zespołową, niekłamaną radość grania. Z recenzji płyty Voo Voo pióra Wojciecha Lady: „(…) powstał materiał bardzo bliski eklektycznemu szaleństwu Toma Waitsa, z tą różnicą, że Waglewski jest jednak artystą zbyt oryginalnym, by tak po prostu pozować na nowojorczyka. Na NOWEJ PŁYCIE jest Waitsem bardzo środkowoeuropejskim, i wyjątkowo mu z tym do twarzy.”

BILETY: 49 zł i 55 zł w dniu koncertu do kupienia na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Eventimu. Szczegóły: http://www.fabrykatrzciny.pl/fabryka-trzciny/repertuar/voo-voo-koncert

09.12, godz.19:30, EDYTA BARTOSIEWICZ  – jedyny koncert w Warszawie:


Piosenkarka, gitarzystka, kompozytorka, autorka tekstów i producent muzyczny – jest jedną z Artystek najbardziej rozpoznawalnych i wyczekiwanych przez pokolenie 30 i 40-latków. Na kultowej liście Programu Trzeciego Polskiego Radia obecna z ponad 40 utworami (solowymi i jako gość). Koncert w Fabryce Trzciny będzie niezwykłą muzyczną wędrówką: od znanych utworów w nowych aranżacjach, po premierowe dokonania Edyty Bartosiewicz. W ostatnich latach w wykonaniu koncertowym mogliśmy usłyszeć Artystkę tylko podczas koncertu z okazji 30-lecia PR III (kwiecień tego roku), a wcześniej w 2010 roku podczas Orange Warsaw Festival. Wrocławski, wrześniowy koncert Artystki, lokalna Gazeta Wrocławska podsumowała: „Czapki z głów, Królowa wróciła”. Na grudniowy koncert w Fabryce Trzciny również zapraszamy bez nakryć głowy.

BILETY: 160zł (do 30 listopada) i 180zł (od 1 grudnia) do kupienia na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Eventimu. Szczegóły: http://fabrykatrzciny.pl/fabryka-trzciny/repertuar/edyta-bartosiewicz-koncert
 
CENTRUM ARTYSTYCZNE FABRYKA TRZCINY
ul. Otwocka 14
ZAPRASZAMY NA: www.fabrykatrzciny.pl
4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.