Audio Video Show to największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video. W tym roku odbędzie się w dniach 16-18 listopada, a gościem specjalnym wystawy będzie Anna Maria Jopek.

Podczas Audio Video Show 2018, luksusowe sale warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz loże PGE Narodowego kolejny raz będą miejscem, w którym zostaną pokazane rozwiązania audio i video ze wszystkich półek cenowych. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio video warte miliony złotych. Oprócz tego zostaną przeprowadzone prelekcje, wykłady oraz spotkania ze znanymi muzykami i dziennikarzami. W trakcie jednego z nich odbędzie się premierowy odsłuch winylowej wersji płyty „Ulotne” Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa.

Mark Levinson, Bowers & Wilkins, Marantz…

Na AVS swoje stoiska zaprezentują znani producenci urządzeń audio i video, między innymi: LG, Sony, Panasonic, czy Phillips. Ponadto, na wystawie zostanie zaprezentowany sprzęt ekskluzywnych marek audiofilskich, takich jak Mark Levinson, Bowers & Wilkins, McIntosh, Bang & Olufsen oraz obchodzący 40-lecie współpracy z Kenem Ishiwatą japoński Marantz. Tradycyjnie, jak co roku na PGE Narodowym, odbędzie się największa w Polsce wystawa słuchawek.

„Cieszymy się, że przez ponad 20 lat Audio Video Show urosło do rangi drugiej największej imprezy tego typu w Europie. Cały czas staramy się, aby to wydarzenie było jeszcze bardziej interesujące pod względem prezentowanych urządzeń oraz atrakcji. Mamy nadzieję, że każdy entuzjasta dobrego brzmienia i obrazu znajdzie coś dla siebie. Ponadto jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nawiązania współpracy z tak znakomitą artystką, jaką jest Anna Maria Jopek”–powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.

Nowa płyta Anny Marii Jopek

Anna Maria Jopek nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami naszych czasów. W Polsce miała zaszczyt śpiewać z Markiem Grechutą, Jeremim Przyborą, czy Wojciechem Młynarskim. Na światowych scenach z takimi artystami jak m.in.: Pat Metheny, Youssu’n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone, Noa czy Gonzalo Rubalcaba. W 2017 roku w noworocznym koncercie telewizyjnym spontanicznie wystąpiła też w duecie ze Stingiem. 

Podczas wystawy odbędzie się odsłuch najnowszego albumu artystki pt. „Ulotne”, tym razem w wersji z płyty winylowej. Jego współtwórcą jest wybitny amerykański saksofonista i kompozytor jazzowy Branford Marsalis. W trakcie rozmowy z Piotrem Metzem wokalistka opowie o procesie tworzenia nagrań, jak i odpowie na pytania zadawane przez zgromadzonych fanów i dziennikarzy. Już teraz zapraszamy na wystawę i spotkanie z Artystką.

www.avshow.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.