Mamy już dość rankingów opalonych modelek myjących samochody w obcisłych koszulkach. Odwracamy role! Dlatego stworzyliśmy listę 100 facetów wartych zaadoptowania. 

Ekipa portalu ZaadoptujFaceta.pl dokładnie przeanalizowała tą kwestię z udziałem polskich kobiet: dziennikarek i ekspertek od komunikacji. Po burzliwych dyskusjach razem stworzyliśmy ranking 100 facetów do zaadoptowania w 2013 roku!

Ta lista to prawdziwa mieszanka wybuchowa! Są tu mężczyźni reprezentujący wiele różnych kategorii: aktorów, dziennikarzy, muzyków, prezenterów telewizyjnych, blogerów, trapezistów, połykaczy ognia i innych linoskoczków.

pl_visuels_cp_100_mecs_kuba_wojewodzki_618x330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na linii startu stawiło się 500 kandydatów, ale tylko 100 pośród nich mogło zostać zaadoptowanymi. Ku ogólnemu zdziwieniu na pierwszym miejscu znalazł się aktor Marcin Dorociński, który w walce o tytuł wygrał m.in. z Kubą Wojewódzkim. Obaj panowie mogą pochwalić się sukcesami zawodowymi, choć w zupełnie różnych dziedzinach. Nasze TOP 5 – tak jak i reszta rankingu, to mieszanka mężczyzn polskich i międzynarodowych. Ryan Gosling uplasował się na 5 lokacie.

W rankingu znaleźli się też tacy weterani, jak Jonny Depp czy Olivier Janiak, ale to osoby takie jak Marcin Prokop czy Czesław Mozil znalazły się na najwyższych lokatach. W końcu najważniejszy nie jest wygląd czy sukcesy zawodowe. U nas liczy się to, kogo Wy chciałybyście zaadoptować!

Republika Kobiet popiera projekt całym sercem! 

www.zaadoptujfaceta.pl/topmen

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.