Wystarczy kilka ciekawie zestawionych przedmiotów, aby stworzyć wymarzony klimat sielskiej, spokojnej biesiady. Czas rozpocząć zaczarowaną ucztę z Belle Maison, przywołującą na myśl sceny z „Alicji w Krainie Czarów”.

Śniadanie, lunch, obiad, kolacja… Dzięki propozycjom Belle Maison każdy posiłek może dostarczać nie tylko wrażeń smakowych, ale też estetycznych. Czas szykować nastrojowe zastawy, kryształowe kielichy, eleganckie klosze i romantyczne kandelabry. Delikatne zdobienia, pastelowe odcienie i kwiatowe wzory sprawiają, że przedmioty, których używamy na co dzień nabierają wyjątkowego charakteru. Dzięki nim możemy stworzyć klimat, który na długo zapadnie nam w pamięć.

Belle Maison proponuje porcelanowe filiżanki, które umilą popołudniową herbatę, wzorzyste talerze, na których każde danie będzie wyglądało smakowicie, czy pojemniki eksponujące kolorowe smakołyki. Miłośnicy dekoracyjnego szkła znajdą w sklepie duże kielichy, zdobne szklanki i pojemne patery. Pod przezroczystym kloszem można wyeksponować smakowite ciasto, na dużych talerzach warto podać świeże owoce, a na deskach różnorodne sery.

Tworząc fantazyjne aranżacji stołu, dobrze jest łączyć kolorowe, kwiatowe wzory ze zgaszonymi szarościami, czy graficzne desenie z pastelowymi barwami. Warto zestawiać na pozór nie pasujące do siebie kolory i desenie.

Odrobina odwagi i nutka fantazji pomogą zamienić zwykły posiłek w wystawną ucztę, przenosząc nas do krainy czarów.

zaczarowana-uczta_1

Zdjęcie 1 z 6

Więcej produktów w romantycznym klimacie można znaleźć w sklepie www.bellemaison.pl.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.