Nowoczesne meble wypoczynkowe łamią stereotypy, utrzymujące, że relaks na kanapie to nuda. Sprawiają, że życie w mieszkaniu zaczyna toczyć się wokół nich.

quad miniNajnowsze kolekcje NewLook przypominają gigantyczną układankę, która angażuje do zabawy nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Wybrane moduły zestawów Quad oraz Cube można z łatwością przesuwać i kompletować tak, by ułożyły się w idealny zestaw wypoczynkowy.

Jak klocki

Każdy ich element jest całkowicie autonomiczny i samodzielny funkcyjnie. Wielkie pufy na planie prostokątów i kwadratów tworzą narożniki, sofy, leżanki, fotele, stoliki kawowe. Ruchome oparcia oraz poduchy pozwalają zaś zmieniać bez większego wysiłku kierunek siedzenia. Tyłem, przodem, bokiem – każdy siada tak, jak ma ochotę.

Czego nie robi się dla wygody

Żmudna praca składania mebli odchodzi do lamusa. Podobnie sprawa się ma z aranżowaniem i przearanżowaniem przestrzeni. Meble modułowe sprawiają, że ustawianie ich nie odbywa się do końca serio i nie ogranicza do jednego pomieszczenia w domu. Ich atutem jest łatwość wprowadzania zmian. To zabawa formą, przestrzenią i kolorem. Quad i Cube pobudzają wyobraźnię i wyostrzają zmysły. Przy nich nie trzeba decydować się na jeden kolor.

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.