Zwyczaj przystrajania choinki pojawił się w Polsce już pod koniec XVIII wieku. Dawniej na świątecznych drzewkach zawieszano suszone owoce, zawieszki z papieru, pierniczki lub cukierki.  Dziś możemy wybierać spośród wielu ozdób i tworzyć różnorodne dekoracje.

Ozodby choinkowe 2

 

 

 

 

 

 

 

Co będzie modne w tym roku? „Dużą popularnością cieszą się zawieszki w tradycyjnych, bożonarodzeniowych kolorach: czerwonym, bordowym i zielonym oraz oczywiście bombki, zarówno te klasyczne, jak i w bardziej oryginalnych kształtach – aniołka, uroczej baletnicy lub renifera. Naszym Klientom spodobały się również ozdoby z przezroczystego szkła oraz drewniane dekoracje. Modne nadal są też choinki utrzymane w jednorodnej kolorystyce np. złotej, srebrnej czy białej lub w połączeniach dwóch barw”  – mówi Hanna Maruta, główny stylista marki home&you.

Ozodby choinkowe 3Cztery kolekcje

Pośród tegorocznych propozycji home&you odnajdziemy cztery odmienne kolekcje ozdób choinkowych. W linii Angel Glow znalazły się dodatki w stylu glamour – pięknie zdobione bombki w kolorze starego złota czy brokatowe zawieszki. Dzięki srebrzystym akcesoriom Snowflakes Charm choinka będzie bardzo nowoczesna i stylowa. Z kolei perłowa kolekcja Winter Wonderland zaczaruje świąteczne drzewko pastelowymi kolorami i sprawi, że będzie ono wyglądało jak z baśniowej krainy. Wśród ozdób nie mogło też zabraknąć dekoracji w najbardziej tradycyjnej, bożonarodzeniowej stylistyce – bombek w kolorze burgunda, łańcuchów z szyszkami i igliwiem oraz zawieszek w kształcie Mikołaja.

www.home-you.com

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.