HP_Blue_RGB_72_LG

5525_right_facing_v2Drukarka jako zabawka edukacyjna? Czemu nie! Gdy drukowanie jest łatwe i tanie, można za jego pomocą rozwijać kreatywność dziecka.

W krajach skandynawskich zanim jeszcze dzieci zaczną korzystać z Internetu, uczą się w szkole, jak wykorzystywać komputer, tablet oraz drukarkę do zabawy i pracy. 7-8-latki pod nadzorem nauczyciela wyszukują w Internecie na przykład zdjęcia zwierząt danego kontynentu czy grafiki planet, jakie będą omawiać na lekcji. Samodzielnie je drukują i wklejają do zeszytu bądź robią w grupach plansze ilustrujące dany temat. Wszystko po to, by w interesujący dla nich sposób nauczyły się dobrze obsługiwać sprzęt, jaki w przyszłości przyda im się w szkole i pracy.

Taki sam łatwy i przyjemny kurs można zafundować dziecku w domu przy użyciu drukarki HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO.

Oszczędnie, zabawnie, kolorowo

5525_close_up_control_panel_v1Drukarka Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO kosztuje niewiele i jest maksymalnie wydajna – pozwala wydrukować dwa razy więcej stron za tę samą cenę. Dziecko może śmiało próbować i drukować tyle razy, ile trzeba, do osiągnięcia zadawalającego efektu. Żeby oszczędzić czas i papier, można ustawić możliwość automatycznego drukowania dwustronnego.

Dzieci uwielbiają robić dużo zdjęć i potrzebują wielu prób, by nauczyć się trudnej sztuki fotografowania. Użycie drukarki pozwoli przyspieszyć tę naukę. Mama i dziecko mogą drukować interesujące zdjęcia czy rysunki znalezione w Internecie, ale też fotografie z aparatu fotograficznego. Drukarka Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO wydrukuje doskonałej jakości zdjęcia bezpośrednio z karty pamięci aparatu, a jej kolorowy ekran dotykowy pozwoli wybrać i wydrukować te fotografie, które najlepiej się dziecku udały.

5525_WCP_shot_aerial_1_v1

Mobilne drukowanie HP ePrint pozwala drukować obrazy ze smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca będącego w zasięgu sieci. Zrobiliście zdjęcie motyla wśród balkonowych kwiatów, kota wspinającego się na półki albo pierwszego ciasta upieczonego przez dziecko? Wydrukujcie je od razu, by potem móc pokazać innym domownikom. Bezprzewodowe, mobilne drukowanie może być naprawdę dobrą zabawą!

Dziecinnie proste

Drukarka Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO jest dziecinnie prosta w obsłudze. Stworzono ją z myślą o użytkownikach domowych, więc wszystko jest w niej czytelne. Dzieci mogą mieć z nią mnóstwo frajdy. A ich mamy również!

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.