W związku ze zbliżającymi się świętami, wielu rodziców postanawia kupić dziecku telefon na prezent. I chociaż nie zawsze jest to decyzja podyktowana godzinami rozmów i dywagacji o tym, czy dziecko na pewno jest już gotowe, warto wybierać mądrze i właściwie.

shutterstock_233841016

Szczególnie, gdy dziecko jest małe, telefon może okazać się dla niego większym obciążeniem niż rzeczywiście przydatnym akcesorium. Dobrze więc, by pierwszym telefonem był aparat na kartę.

Świąteczne promocje – czy to ma sens?

Kuszą już od połowy listopada – obniżki, które wylewają się wprost ze sklepowych witryn. To właśnie one sprawiają, że wszyscy doznajemy świątecznie zakupowego szaleństwa i na potęgę nabywamy to, co nie zawsze rzeczywiście będzie nam potrzebne. Jak to jednak jest z elektronicznymi akcesoriami? Czy koniec roku to faktycznie taki zły czas na tego rodzaju zakupy? Nic z tych rzeczy! Właśnie pod koniec roku sklepy z rtv i agd oraz salony sieci komórkowych oferują najlepsze promocje, z których aż szkoda byłoby nie skorzystać! Niejednokrotnie zdarza się bowiem, że następuje wielkie „wietrzenie” magazynów, a sklepy przed końcem roku chcą pozbyć się sprzętu, który od dłuższego czasu zalegał. Święta wydają się więc być idealną okazją na elektroniczne zakupy.

dziecko

Dlaczego warto wybrać telefon na kartę?

Jeśli twoje dziecko zasłużyło na telefon, warto zastanowić się, jaki to będzie model i w jakim pakiecie najkorzystniej będzie podpisać umowę. Z pomocą przychodzą sieci komórkowe takie jak Play, które specjalnie na święta przygotowały bożonarodzeniową formułę JuniorBox, która zawiera wszystko to, co dziecku w telefonie do szczęścia potrzebne. Gry, aplikacje, duży ekran, aparat i wiele, wiele więcej. A co jest w tym wszystkim najważniejsze dla ciebie? To, że będziesz mieć kontrolę nad wydatkami dziecka, dzięki ofercie na kartę, która zaoszczędzi ci nieprzyjemnych niespodzianek.

shutterstock_296093000

Jakie korzyści daje telefon na kartę?

Co jeszcze zyskujesz z telefonem na kartę? Pełną kontrolę nie tylko nad tym, ile pieniędzy twoje dziecko wydaje na rozmowy i sms, ale również nad jego bezpieczeństwem. W formułach dedykowanych dzieciom możesz zablokować pewne połączenia i uruchomić niektóre aplikacje, które np. będą powiadamiać się, gdzie znajduje się twoje dziecko. To ważna rzecz, szczególnie, gdy maluch wyjeżdża np. na wycieczkę szkolną, a ty siedzisz w domu i się zamartwiasz. Te i inne dodatki sprawią, że użytkowanie telefonu przez twoje dziecko będzie dla niego frajdą, a ty będziesz mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.