Dodatki na zamówienie

Remontujesz mieszkanie, a w planowanych aranżacjach pragniesz jak najpełniej wyrazić siebie? Zastanawiasz się, jakich dodatków użyć by odzwierciedlić swoją osobowość lub pasję? Odpowiedzią jest spersonalizowana szklana dekoracja, która może zostać wykonana dokładnie według twoich wskazówek.

Murano Podobnie jak w twojej codziennej stylizacji, tak i we wnętrzu domu, dodatki odgrywają kluczową rolę. Jeden akcent wystarczy, by odmienić pokój czy łazienkę i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Niezależnie od tego, czy właśnie planujesz remont, czy chcesz przearanżować gotowe już pomieszczenie, daj się ponieść swojej wyobraźni! Usługa cięcia i zdobienia szkła na indywidualne zamówienie, którą oferuje Grupa Paradyż, daje wiele możliwości.

Od inspiracji do realizacji

Dekoracje Grupy Paradyż realizowane metodą druku cyfrowego idealnie wkomponują się w twoje mieszkanie. Dzięki opcji spersonalizowanego zamówienia, możesz tworzyć wyjątkowe ozdoby, dopasowane do konkretnego wnętrza i upodobań. Pokaż swoją osobowość poprzez przygotowane w szkle obrazy, zalaminowane zdjęcia z ważnych momentów w twoim życiu, nadruk motywującego cię hasła czy fantazyjne wzory.

Możesz także zrealizować niestandardowe projekty, takie jak elementy szklane do mebli, zabudowy schodów, kabin prysznicowych czy blaty.

dekoracje-szklane-murano-by-my-way

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.