Największe kulinarne wydarzenie w Polsce już w ten weekend w Wilanowie. Taste Masters to okazja do spróbowania kuchni 50 szefów w 2 dni!

Lubicie jeść, moglibyście zamieszkać w ulubionej restauracji, nie pozwalacie sobie na przeoczenie żadnej nowej knajpy w okolicy? Jeśli jesteście prawdziwymi foodies, nie może was zabraknąć w najbliższy weekend w Wilanowie. Przewodnik Gault&Millau Polska wraz z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zainspirowani wiedeńską imprezą Taste Masters organizują największe wydarzenie kulinarne, jakie kiedykolwiek odbyło się w naszym kraju. Podczas tego dwudniowego festiwalu, spróbujecie kuchni z 50 restauracji, którym szefuje 50 najciekawszych szefów kuchni w Polsce.

Oprócz tego będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach smaku i degustacjach piw oraz win. W Wilanowie spotkacie także gwiazdy kulinarnego świata: Kurta Schellera, Roberta Sowę, zwycięzcę Top Chefa Martina Gimenez Castro, zwyciężczynie Masterchefa: Beatę Śniechowską i Magdalenę Nowaczewską oraz Andrzeja Polana, Davida Gaboriaud, Aleksandra Barona i Adama Chrząstowskiego. W pięknej willi Intrata i otaczającym ją parku poczujecie się jak na eleganckim pikniku, gdzie każdy z nich przygotuje jedno ze swoich ulubionych dań.

Bilety w cenie 150 PLN za jeden dzień lub 250 PLN za dwa dni są dostępne do nabycia: www.ticketmaster.pl/event/11855

Bilet upoważnia do degustacji wszystkich dań, próbowania wszystkich win i piw oraz udziału w warsztatach smaku. Każdego dnia swoje dania zaprezentuje 25 szefów –  12 w pierwszej połowie dnia i kolejnych 13 południu. Startujemy o 10.00 i wydajemy ostatnie dania o 19.00.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.