Masz puszące się włosy? Zapewne połowa kobiecego świata ci zazdrości. Jednak druga połowa – z tobą na czele – zamiast niesfornej fryzury wolałaby mieć lśniące i gładkie uczesanie. Zwykle bowiem tęsknimy za tym, czego nie mamy. Na szczęście jednak można temu zaradzić.

puszące się włosy

Gładkie i lśniące włosy to częste marzenie kobiet. Zgłębiają tajniki pielęgnacji (regeneracja, maski, olejowanie), w myciu i odżywianiu dochodzą do perfekcji, testują kolejne produkty polecane przez „włosomaniaczki”, a efekt wciąż daleki od ideału. Wystarczy trochę wilgoci w powietrzy i na głowie robi się „napuszony artystyczny nieład”, zwany również poetycko „kopką siana”.

Na szczęście w takich przypadkach z pomocą przychodzą produkty BaByliss z linii Hydro Fusion – suszarka i suszarko-lokówka, z którymi stylizacje idą gładko! Oba urządzenia zostały wyposażone w Advanced Plasma Technology, która sprawia, że włosy stają się miękkie i odżywione, naturalnie zdrowsze, spektakularnie jedwabiste, gładkie i mniej się puszą.

Puszące się włosy? Jest sposób! 

Podwójny system jonizacji w produktach BaByliss z linii Hydro Fusion daje gwarancję skutecznej pielęgnacji i odpowiedniej stylizacji włosów. Emituje on jony dodatnie i ujemne, które przyspieszają zamykanie łuski włosa i rozkładają cząsteczki wody podczas suszenia. Dzięki temu włosy są nawilżone i mają niesamowity połysk. Jony ujemne zapewniają gładkość włosów, a dodatnie zwiększają ich objętość. Nawet najbardziej niesforne włosy stają się nawilżone i mniej się puszą.

Nowe urządzenia Hydro Fusion

Suszarko-lokówka Hydro Fusion AS773E wyposażona została w obrotową szczotkę o średnicy 50 mm. Jest niezwykle prosta w użyciu, zapewnia skuteczne modelowanie i naturalne efekty stylizacji.

Urządzenie posiada 2 ustawienia temperatury i prędkości, dzięki czemu można dopasować jego pracę do typu i potrzeb włosów. Funkcja zimnego nawiewu dodatkowo wygładzi i utrwali fryzurę, oraz nada jej odpowiedniego połysku.

Nowoczesna suszarka do włosów Hydro Fusion 2100 D773DE wyróżnia się niezwykle wydajnym silnikiem HTDC o mocy 2100W. Zapewnia szybkie suszenie, jednocześnie dbając o kondycję i wygląd włosów.

Urządzenie posiada 3 ustawienia temperatury i 2 ustawienia prędkości oraz funkcję chłodnego nawiewu. W zestawie znajduje się także dyfuzor i wąski koncentrator powietrza. Suszarka polecana jest dla właścicielek burzliwych loków.

Produkty z linii Hydro Fusion od BaByliss® dostępne są w sklepach RTV EURO AGD, Media Markt i Media Expert.

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.