Radzimy, gdzie kupić pierwszy wibrator i jaki wibrator wybrać, aby spełnił nasze oczekiwania. Nie tylko singielkom, bo to też ciekawy gadżet dla par.

Photo by Dainis Graveris on SexualAlpha

Wibrator jest urządzeniem, które towarzyszy ludzkości już od XIX wieku i choć nie od początku kojarzył się z zaspokajaniem swoich żądzy seksualnych, jakiś czas temu zaczął być postrzegany jako jedno z podstawowych akcesoriów erotycznych dla kobiet, stając się jednocześnie jednym z kluczowych elementów wyposażenia kobiecej sypialni. Co ciekawe, nie dotyczy to wyłącznie samotnych przedstawicielek płci pięknej, ale i tych w stałych związkach.

Nasz pierwszy wibrator

Rozważając, jaki wibrator kupić, należy przede wszystkim zastanowić się nad jego przeznaczeniem i tym, czego od niego oczekujemy – w szczególności, jeżeli będzie to nasz pierwszy raz z tego typu urządzeniem. Choć określenie tego nie jest łatwe, zależy w pełni od nas i od tego, w jaki sposób przeżywamy wybrane bodźce. Konieczne okazuje się więc poznanie samych siebie, głównie przez dotyk – jeżeli wybrany ruch naszych palców podoba nam się bardziej, niż inny, a przede wszystkim prowadzi do większego podniecenia, to powinnyśmy celować w urządzenie, które będzie stymulować nasze części intymne właśnie w podobny sposób. Łatwiej będzie również, jeżeli kiedykolwiek posiadałyśmy partnera seksualnego – wtedy doskonale wiemy, co na nas działa. Właśnie to możemy wykorzystać przy wyborze. Jedno jest jednak pewne: przy wyborze wibratora, cena nie zawsze jest najlepszym wyznacznikiem. Zwłaszcza że mamy tu do czynienia z przedmiotem, który będzie wchodził w bezpośredni kontakt z najbardziej wrażliwymi częściami naszego ciała.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wibratora?

Zastanawiając się, jaki wibrator na początek okaże się najlepszy, trzeba wiedzieć, czym się kierować. Mowa tutaj nie tylko o naszych gustach, o których wspomnieliśmy już nieco wcześniej (choć trzeba przyznać, że to od nich zależy bardzo wiele), ale też na takich aspektach, jak:

• przeznaczenie – inny wibrator wybierzemy do stosowania z partnerem, a inny do bardziej „solowych akcji”,

• kształt wibratora – każda kobieta jest inaczej zbudowana. Zadbajmy więc o to, aby wibrator był dopasowany właśnie do naszego ciała, a wtedy będzie wygodny w użyciu,

• nowoczesne funkcjonalności – żyjemy w XXI wieku, a wibratory już dawno przestały być prostymi i jednokierunkowymi urządzeniami. Dziś większość modeli, w tym jeden z cieszących się większym zainteresowaniem wibrator OVO F8, oferuje sporo poziomów natężenia. Niektóre umożliwiają nawet zdalne sterowanie za pośrednictwem pilota czy aplikacji mobilnej, część posiada dwa silniczki, które są w stanie stymulować łechtaczkę i pochwę. Jednocześnie, naprzemiennie – jak tylko chcemy, jeśli jest to dla nas ważne, zwróćmy na to uwagę,

• polecający użytkownicy – jeżeli na temat konkretnego wibratora opinie w sieci są w przeważającej ilości pozytywne, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie po prostu dobrym sprzętem. Kupując go, traktujmy więc opinie innych jako coś potwierdzającego nasz wybór. Nigdy jednak w całości nie uzależniajmy go właśnie od opinii innych, zawsze zaczynając od własnych gustów i potrzeb, jakie skierowały nas ku myśli o jego zakupie.

Nade wszystko jednak trzeba wybrać dobry sklep, w którym znajdziemy wibrator spełniający nasze oczekiwania. Postawmy na coś zaufanego i dyskretnego, jak Swiat-Doznan.pl. Choć cena wibratora nie gra największej roli, zawsze lepiej jest, gdy jest ona najniższa z możliwych (oczywiście, jeżeli nie idzie to w parze ze spadkiem jakości) – a takowa jest możliwa właśnie w przypadku tych najsprawniej funkcjonujących sklepów.

Podsumowanie

Choć pierwszy raz z wibratorem może okazać się ciężki, zwłaszcza dla kobiet, które do tej pory nie tylko z wibratorem, ale z samym światem erotyki nie miały zbyt wiele do czynienia, można go sobie znacznie ułatwić. Wystarczy wcześniej dowiedzieć się, czym powinien cechować się ten idealny wibrator. Przede wszystkim jednak powinnyśmy rozpocząć od określenia naszych potrzeb i zdefiniowania tego, co tak naprawdę sprawia nam przyjemność. Kluczowe będzie też wybranie konkretnego zastosowania – wibratory już dawno przestały być narzędziem wyłącznie do samozaspokajania, dziś pełniąc również ważną rolę w sytuacjach łóżkowych z partnerem. Nie tylko w czasie gry wstępnej, ale często i w trakcie właściwego stosunku. Nie wstydźmy i nie krępujmy się tym, że nigdy z niego nie korzystałyśmy, zamiast tego starając się znaleźć urządzenie, które w pełni zaspokoi nasze fantazje.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.