Makijaż jest sztuką, podobnie jak łączenie kolorów. Jeśli do tej pory miałaś z tym problem i ograniczałaś malowanie oczu do tuszowania rzęs, paletki cieni The Essential Multicolor Bobbi Brown przyjdą ci z pomocą. Zachwycają kolorami i wprowadzają w świat profesjonalnego makijażu.

paletki cieni Bobbi Brown

Oczy to strefa szczególnej troski. O skórę w tych okolicach warto zadbać już po dwudziestym roku życia, bo delikatna i cienka najszybciej zdradza nasz wiek. I o ile młodym dziewczynom wystarczy lekki żel lub nawilżający krem, o tyle już kobiety po trzydziestce potrzebują bogatszego kosmetyku. W jego składzie znajdziemy choćby ceramidy, kolagen, elastynę, witaminy i wyciągi roślinne. Krem pod oczy ma bowiem nie lada zadanie – musi nie tylko poradzić sobie ze skutkami braku snu, zmęczenia, czy stresu, ale też z upływającym czasem. 

A co pielęgnacja ma wspólnego z makijażem oczu? – zapytacie. Wszystko, bo od niej się zaczyna. Zmęczonej skórze makijaż pomoże, ale snu, wypoczynku i nawilżenia nie zastąpi. Dlatego kupując nową paletkę cieni, rozejrzyjcie się również za kremem pod oczy.paletki cienie Bobbi Brown

Paletki cieni The Essential Multicolor Bobbi Brown

to wyselekcjonowana kolekcja cieni do powiek w kolorach, które zapewniają nieograniczone możliwości makijażu i zachęcają do tego, by próbować malować się odważniej. Zainspirowane filozofią Bobbi Brown i stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia makijażystów tej marki paletki pozwalają łatwo mieszać kolory, by makijaż był elegancki, wyrafinowany i dopasowany do różnych okazji. Każda z trzech palet zawiera instrukcję malowania. Rozświetlanie, łączenie i podkreślanie kolorami, wzbogacone jest różnorodnością wykończeń – Soft Matte, Shimmer Wash oraz Metallic.

Sugerowana cena: 175 zł, Perfumerie Douglas

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.