Na polskim rynku pojawiło się już naprawdę sporo ciekawych marek dla kobiet, ale naturalne kosmetyki dla mężczyzn to wciąż nisza. Dlatego cieszymy się, że powstają takie firmy!

Polska marka Unit4Men® to naturalne kosmetyki dla mężczyzn. Jest ona odpowiedzią na potrzeby rynku kosmetycznego, przepełnionego głównie damskimi, ale też syntetycznymi produktami do pielęgnacji, które nie odpowiadają na potrzeby nowoczesnego i świadomego mężczyzny. Powstanie ich kosmetyków poprzedziły dziesiątki badań i testów nad naturalnymi bazami kosmetycznymi, ekskluzywnymi kompozycjami zapachowymi, aby stworzyć całą linię, wysokiej jakości kosmetyków do męskiej pielęgnacji. Tworząc produkty, kierowano się przede wszystkim męską estetyką, ergonomią użytkowania oraz jakością surowców, z których są wykonane. Twórcy Unit4Men® starali się, aby każdy produkt wyglądał męsko, minimalistycznie i elegancko. To, co wyróżnia te produkty, to przede wszystkim wyjątkowe połączenie naturalnego składu kosmetyku z prawdziwie męskim zapachem ekskluzywnych perfum.

Naturalny skład

Założyciele marki wierzą w potęgę natury, dlatego wykorzystują w kosmetykach siłę drzemiącą w składnikach naturalnych. Każdy produkt zawiera wyłącznie naturalne substancje aktywne, których działanie zostało potwierdzone licznymi badaniami. Ponadto są one pozbawione negatywnych składników, takich jak: siarczany (SLES, SLS), sztuczne barwniki, parabeny, silikony, czy oleje mineralne.

Zapach

Przy tworzeniu produktów kluczowy był zapach. Mężczyźni często rezygnują z używania naturalnych kosmetyków, właśnie ze względu na ich specyficzny zapach, dlatego powstało innowacyjne połączenie naturalnych składników z ekskluzywnymi zapachami męskich perfum. Produkt, który jest skuteczny, może również mieć intrygujący, męski zapach. Ten został stworzony przez perfumiarzy w jednym z najlepszych domów zapachowych w Europie.

#nieMieszaj

Unit4Men to cała gama kosmetyków, począwszy od kremu do twarzy, żelu pod prysznic, kremu do rąk, po olej do brody – w jednej, prawdziwie męskiej linii zapachowej. Koniec z mieszaniem zapachów różnych kosmetyków. Zapach linii CITRUS&MUSK łączy w sobie świeże, cytrusowe nuty z intrygującymi, cięższymi nutami kardamonu i piżma. Przede wszystkim jest bardzo męski, jego początkowe lekkie nuty cytrusowe, przełamano wyraźniejszymi akordami rozmarynu, róży i kardamonu. Ale to, co decyduje o wyjątkowości zapachu, to przede wszystkim tzw. nuty bazy – one sprawiają, że pozostaje wyczuwalny na skórze ciała przez długi czas. To połączenie piżma, chłodnego mchu i drzewa brazylijskiego. Całość kompozycji zbudowana zgodnie ze sztuką perfumiarstwa, z pewnością pobudza zmysły i wręcz uzależnia.

Produkty

Kosmetyki dla mężczyzn muszą być nie tylko skuteczne, ale powinny być również wielofunkcyjne. Pozwoli to z jednej strony ograniczyć ilość kosmetyków na półce w łazience, oszczędzić czas, ale również zmniejszyć ilość rzeczy, jakie trzeba ze sobą wziąć siłownię czy też w podróż.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.