Muzyczna środa

Jak co tydzień – muzyczna środa! Zapewniamy nową dawkę muzycznych inspiracji. Moi ulubieni ludzie dzielą się tym, czego słuchają w tym tygodniu, a słuchają dobrych rzeczy.

Wysłuchała: Joanna Zaguła

Tym razem muzyczna środa z poleceniami od Ani. Ania to osoba odpowiedzialna za to, że od dziesięciu lat jeżdżę co roku na OFF Festival, dziewczyna, która przez lata jako tło pulpitu miała ustawione ustawione zdjęcie Fleet Foxes. Teatrolożka i programistka (tak, dobrze przeczytaliście!), a także moja przyjaciółka, z którą, leżąc na piknikowym kocu, zadajemy sobie pytania o to, z jakim muzykiem najchętniej wybrałybyśmy się na samochodową wyprawę po Stanach.

Słucham teraz płyty „I love you. It’s a Fever Dream” Tallest Man on Earth. To taki idealny soundtrack drogi do wakacyjnych podróży z nostalgią.

Na festiwalu Docs Against Gravity obejrzałam film „My Generation” i do dziś wciąż słucham sountracku z niego. To kwintesencja młodzieńczej energii, przywołuje letni klimat festiwalowy.

Odkrywam ostatnio Ryuichi Sakamoto. To dla mnie poszukiwanie i poznawanie nowych muzycznych światów. Ryuichi napisał muzykę do filmu „Zjawa”!

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.