Lampy, papierowe talerzyki, pościel – tak łatwo kosmiczne gadżety mogą zamienić wasz dom w statek kosmiczny.

Tekst: Joanna Zaguła

Nie będziemy wam proponować kosmicznych technologii w kosmicznych cenach. Choć pewnie nadzwyczajnie usprawniają życie. Jednak żyjemy tu, na Ziemi i nie jest nam (na razie) aż tak ciężko, jak poza jej orbitą, więc bez tych technologii się obędziemy. Chcemy jednak, żeby żyło nam się przyjemnie i ładnie, natomiast kosmiczna estetyka mocno nam odpowiada i inspiruje. Dlatego polecamy wam kosmiczne gadżety, które pozwolą wam się na chwile poczuć jak na statku kosmicznym albo w obserwatorium astronomicznym. Są wśród nich takie bardziej nostalgiczne i te bardziej nowoczesne.

Kartki z kosmosu

Papeteria Sleepy Bee Studio

Wysyłać ich z odległych galaktyk jeszcze nie możemy, ale z taką papeterią z motywem kosmicznym możemy wysyłać najbliższym piękne listy. Albo robić codzienne notatki w eleganckim stylu.

Pościel dla bohatera

Pościel dla astronauty, Yellow Octopus

Trzeba się pogodzić z tym, że nie każdy z nas może polecieć w kosmos. Czy to po to, by podziwiać z odległości Błękitną Planetę, czy po to, by uratować naszą cywilizację. Ale dla  młodych odkrywców, którzy marzą o takich wyprawach mamy pościel z wizerunkiem kosmonauty, by budząc się, czuli się wyjątkowo.

Impreza nie z tej ziemi

Zestaw imprezowy, Ginger Ray

Czy to urodziny najmłodszego członka rodziny, czy wasze własne, można je zawsze uświetnić kosmicznymi gadżetami. Papierowe kotyliony, pudełka i talerzyki z motywem planet, gwiazd i statków kosmicznych sprawią, że poczujecie się szalenie wyjątkowo.

Światło odległej galaktyki

Lampa Inspired in space Cosmo, Covet House

Może zaświecić w waszym salonie. Chromowany – jak jakiś kosmiczny pojazd – nowoczesny żyrandol przypomina układ gwiezdny nieznanej galaktyki i doda wnętrzu tajemniczego, futurystycznego charakteru.

Świecący pokój

Tapeta w gwiazdki, Bobby Rabbit

A na ścianie naklejcie złote gwiazdki. Będzie jednocześnie przytulnie i kosmicznie.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.