Drewnopodobne płytki we wnętrzach

Drewnopodobne płytki ceramiczne wyglądają niczym naturalne drewno, a jednocześnie są wodoodporne. Mają taki sam kształt jak deski, choć układa się je znacznie szybciej i bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Za pomocą płytek można także stworzyć aranżacje w różnych stylach. Poznaj pięć projektów wystroju i zobacz, jak drewnopodobne płytki pomagają stworzyć wnętrze marzeń.

W urządzaniu każdego wnętrza najważniejsze jest stworzenie bazy, która wyznaczy późniejszy dobór mebli, dodatków i całej kolorystyki. Tę bazę mogą stanowić właśnie płytki ceramiczne z kolekcji Wood marki KORZILIUS. Zobacz, do jakich stylów aranżacyjnych warto je wykorzystać.

  1. Naturalność płytek inspirowanych drewnem… jest hygge!

Miękkie poduszki, roślinność, lampiony oraz… drewnopodobne płytki – salon urządzony w ten sposób będzie zachęcać do spędzania w nim relaksujących chwil po całym dniu. Płytki z kolekcji Wood marki KORZILIUS możesz wykorzystać także na tarasie – mają właściwości mrozoodporne, dlatego wytrzymają nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne.

  1. Płytki drewnopodobne podstawą nowoczesnego wystroju wnętrza

Drewno i nowoczesność to w przypadku kolekcji Tubądzin duet idealny. Ciemne płytki inspirowane naturalnym drewnem doskonale komponują się z białymi i szarymi kolorami. Pasują również do nowoczesnych dodatków wykonanych z metalu czy mebli ze stalowymi, srebrnymi nogami.

  1. Orientalne płytki ceramiczne we wnętrzu w stylu kolonialnym

Drewnopodobne płytki ceramiczne pozwalają oddać klimat tajemniczej elegancji wnętrz kolonialnych. Wystarczy, że wybierzesz ciemny odcień ceramiki z kolekcji Wood marki KORZILIUS, a następnie wyłożysz płytkami całą podłogę i inne części wyposażenia, np. wannę. Pamiętaj, że w stylu kolonialnym najważniejsza jest prosta forma i jedynie niewielkie dodatki o egzotycznym charakterze.

  1. Wnętrze industrialne i płytki drewnopodobne – siła kontrastu

Płytki ceramiczne inspirowane drewnem pasują również do stylu industrialnego. Jasna ceramika na podłodze dobrze komponuje się z ceglanymi ścianami oraz z innymi nowoczesnymi dodatkami, np. z metalowym krzesłem lub wiszącą lampą, wprowadzając typowy dla tego stylu efekt surowości.

  1. Minimalizm podłogi z płytek drewnopodobnych – osiągnij harmonię we wnętrzu

Lubisz prosty wystrój, pozbawiony dużej ilości dodatków? W takich aranżacjach drewnopodobne płytki ceramiczne kolekcji Wood marki KORZILIUS również znajdą swoje miejsce. Do stylu minimalistycznego pasują płytki ceramiczne w kolorze bielonego lub miodowego drewna z niewielką ilością słojów, dzięki czemu tworzą niemal gładką, choć nadal naturalną powierzchnię podłogi.

Zajrzyj na stronę www.tubadzin.pl, by odkryć całe bogactwo wzorów płytek drewnopodobnych. Może zainspirują cię do stworzenia aranżacji według własnego stylu?

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.